4+4+4’e ait bilinmeyenler Tarafsız Bölge’de yanıt buluyor…

Kodla Büyü

MUTEF

Aktif Üye
4+4+4 eğitim sistemine ilişkin bilinmeyenler Tarafsız Bölge’de aydınlanıyor… Ahmet Hakan Tarafsız Bölge’de ilk kez Milli Eğitim Bakanlığı Bürokratları’nı ağırlıyor…
Seyirciler soruyor; Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik Ve Talim Terbiye Kurulu Başkanı Emin Karip İlk Kez Tarafsız Bölge’de canlı olarak yanıtlıyor…
Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge 13 Haziran Çarşamba akşam 21.30’da CNN TÜRK’te.

Evet çünkü söyledikleri sadece söz ortada yönetmelik bile yok daha!

izleyiciden gelen sorulara olumlu ve güzel cevaplar verdiler meb bürokratları..
fakat bilişim teknolojileri ile ilgili bir soruyu duyunca müsteşar bey resmen saçmaladı ne söylediğini bile hatırlamıyorum
öğrenciler bilerek geliyorlar yok öğrencileimiz yazılım geliştirmeliymiş bilmem ne yeterince mezun varmışta hatta çok bolmuşta gerekirse o bolluk içinde bilişim öğretmeni atanabilirmişte bu dersin akıbeti ile ilgili net bir cümle duyamadık gitti

yoldan birini çevirseler arkadaş bu eğitim sistemini öyle bir yapki kimse ne olduğunu anlamasın içinden çıkamasınlar dese ancak bu kadar yapılabilirdi. iyice saçmalamaya başladılar. valiler başbakana şirin görünmek için imam hatip ortaokulu açma yarışına girmiş durumdalar. birilerine bu çok fena patlayacak ve ömer dinçer gidecek demedi demeyin.

valiler başbakana şirin görünmek için imam hatip ortaokulu açma yarışına girmiş durumdalar. birilerine bu çok fena patlayacak ve ömer dinçer gidecek demedi demeyin.
g.gif

ziyaunal' Alıntı:
yoldan birini çevirseler arkadaş bu eğitim sistemini öyle bir yapki kimse ne olduğunu anlamasın içinden çıkamasınlar dese ancak bu kadar yapılabilirdi. iyice saçmalamaya başladılar. valiler başbakana şirin görünmek için imam hatip ortaokulu açma yarışına girmiş durumdalar. birilerine bu çok fena patlayacak ve ömer dinçer gidecek demedi demeyin.

kimler geldi kimler geçti, en kötüsü dinçer kadar sevilmediii.. kimler geldiiii... kimleeer gittiii...

Geri