4+1 ses sistemi almayı düşünüyorum

Kodla Büyü

fabe

Site Gezgini
arkadaşlar 4+1 ses sistemi almayı düşünüyorum. ses kartım creative vibra128. bütün hoparlörlerden ses alabilirmiyim acaba.

bişi sölim mi bence 4 +1 filan almayın creative'in 2+1 i süper fiyatı uygun ve mükemmel iş görüyor sadece 40 ytl şiddetle tavsiye ederim lab aldım eve aldım çok memnunum

ses kartın uyumlu değilse bir işe yaramaz gibi yorumlar okudum. onun için soruyorum. almayı düşündüğüm sistem creative m4500 inspire 4+1. fiyat olarak 2+1 ile 4+1 in arasında 20-30 ytl lik bir fark var. ne dersiniz?

cigidem' Alıntı:
bişi sölim mi bence 4 +1 filan almayın creative'in 2+1 i süper fiyatı uygun ve mükemmel iş görüyor sadece 40 ytl şiddetle tavsiye ederim lab aldım eve aldım çok memnunum
Hocam lab ın parası var onu doğru şekilde kullanmak istiyorum. sizin msj ınızı okuyunca alsam mı diye düşündüm ama ses sistemi çocuklara film izlettiğinizde mi işe yarıyor. Ne biliyim açıkçası bizde sıradan hoparlör var ve eksikliğini duymadım. kullanan biri olarak fikrinizi almak istedim

ses sistemi tek filmde kulanıyorsan garip olur bende arkadaşa katılıyroum 2+1 creative iş görür uçmaya gerek yhok fazla modellilere fazla para vermek ilerde keşkelere düşüeceğinin bir ifadesidir

tek kelime ile creative ben kullanıyorum ama ses kartın harici ve aynı marka olmalı birde kirada oturuyorsan tavsiye etmem yoksa çok ev değiştirirsin :D :+1:

Bende Creative inspare 5200 almıştım (5+1) annem ben okuldayken ufak hoparlörlerden 4 tanesini sökmüş kaldırmış.

Sordum 1büyük bir ufak yeter diğerleri fazlaymış çok ses çıkarırmış dedi. :)

Akşam 1 saat yeniden yerleştireceğim diye uğraştım :)

4+1 ses sistemi almayı düşünüyorum 19 Arl 2007, 9:28

cigidem yazmış:

Hocam lab ın parası var onu doğru şekilde kullanmak istiyorum. sizin msj ınızı okuyunca alsam mı diye düşündüm ama ses sistemi çocuklara film izlettiğinizde mi işe yarıyor. Ne biliyim açıkçası bizde sıradan hoparlör var ve eksikliğini duymadım. kullanan biri olarak fikrinizi almak istedim

Canım ben laba da zaldım creative 2+1 süper :) hatta bazı örtmenler orda görüp evlerine aldılar

Creative 4+1'i kulanıyorum evim müstakil olunca sonuna kadar açıyorum evde sinama tadında film izliyorum

Gördüğüm kadarıyla çoğunluk Creative'den yana olmuş. Bende +1 kesinlikle ses konusunda dehşet. Ben 2+1 öğrenciliğimde almıştım ve bursumun hepsini vermiştim. Hala kullanıyorum. Yapmışlar beh :D

biz de okula aldık
CREATIVE INSPIRE M2600 29W RMS 2+1 HOPARLÖR SİYAH 52,8 $ satışı ama
Tanesi 60 YTL den 4 tane aldık.
2si okula 2si öğretmen arkadaşlara.
Herkes çok beğeniyo(bu arada Creative'inbir sürü 2+1 modeli var...Watt değerlerine dikkat)

ayhangunes' Alıntı:
Bende Creative inspare 5200 almıştım (5+1) annem ben okuldayken ufak hoparlörlerden 4 tanesini sökmüş kaldırmış.

Sordum 1büyük bir ufak yeter diğerleri fazlaymış çok ses çıkarırmış dedi. :)

Akşam 1 saat yeniden yerleştireceğim diye uğraştım :)

:D :D :D Çok hoş yaaa....

Geri