Renkli yazıcı tavsiyesi

Kodla Büyü

masara

Üye
Kaliteli ve mürekkep tanklı ama kartuşsuz renkli yazıcı var mı? Bilgisi olan arkadaşlar tavsiye verebilirse sevinirim.

Arkadaşım epson'un bir modelini kullanıyordu çok memnun ben canon almıştım harici tanklı illah ettim sonunda kendime renkli tonerli aldım elim kolum boya oluyor diye.. Ama epson araştırabilirsin öğrenirsem tam modelini yazarım...

Epson bu konuda bence Uzman. Ben 4.okuluma da Epson aldırdım, en son L3250 modelini aldık. Tercihen wireless özellikli olanı alırsan iyi olur.

Kaliteli ve mürekkep tanklı ama kartuşsuz renkli yazıcı var mı? Bilgisi olan arkadaşlar tavsiye verebilirse sevinirim.
Yaklaşık 10 yıldır epson L210 kullanıyorum. Sadece 1 kez kafa değişimi oldu o kadar. Fotoğraftan renkli çıktıya kadar her şeyi basıyor. Tanklı alınacaksa sadece epsonu öneririm.

Epson tanklı konusunda iyi alırken üzerinde ekranlı olanlardan alırsanız fotokopi çekerken sayı yazabilirsiniz, ekransız modellerinde her seferinde tuşa basmak gerekiyor fotokopi için

Epson tanklı modeli öneririm. İsteklerinize göre bir modelini seçebilirsiniz. Wifi ve ekranlı modeller daha kullanışlı olur uzun vadede

Epson L3250 modelini de yeni okulumuza aldık, şimdilik sorun yok. Gecmiste 4 farkli okuluma da aldık. Wireless özellikli olursa iyi olur.

Geri