3D Yazıcı Hangisi?

Kodla Büyü

imercan

Aktif Üye
Arkadaşlar Okul için 2500-3000 bandında bir 3d yazıcı almayı düşünüyoruz. Two Trees Bluer Plus düşünüyoruz. Tecrübesi olan var mı bu yazıcıda? , Ender 3 v2 ve Bluer Plus arasında kaldık. Cr serisi tavsiyeniz var mı bu fiyatlara? Ender 5 ve max var onlar nasıldır bir fikrim yok. Kendim evde Bluer kullanıyorum. Tavsiyeniz ne olur bu konuda.?

Son düzenleme:
Şimdi merak ettim. 3D yazıcılar ile renkli ürün yapılabiliyor mu ?

Arkadaşlar Okul için 2500-3000 bandında bir 3d yazıcı almayı düşünüyoruz. Two Trees Bluer Plus düşünüyoruz. Tecrübesi olan var mı bu yazıcıda? , Ender 3 v2 ve Bluer Plus arasında kaldık. Cr serisi tavsiyeniz var mı bu fiyatlara? Ender 5 ve max var onlar nasıldır bir fikrim yok. Kendim evde Bluer kullanıyorum. Tavsiyeniz ne olur bu konuda.?

Okulda Ender 3 Pro kullanıyorum, gayet başarılı bir tek manyetik tablası çok problem çıkardı 3 tl lik cam kestirerek sorunu hallettik. Tekrar alacak olsam V2 alırım. 3 Pro gerçekten çok sesli. uzun kullanımlarda kafa bırakmıyor insanda. V2 nin en iyi yanı aynı özellikler + çok daha sessiz olması

Ender 3 V2 istediğiniz fiyattaki f/p ürünü hocam, ama imkan varsa eğer kaynağı artırıp CR6 SE tavsiye ederim

Ben de aynı fiyatlara 3D yazıcıları araştırdığımda karşıma çıkan en iyi ürünlerden biri ve tavsiye edilen Anycubic Mega X olmuştu. Alma şansımız olmadı henüz.

Cr 6 SE kesinlikle. bütce yoksa ender 3 pro v2. biraz zorlayım derseniz 2 adet ender 3 pro alabilirsiniz. ama onun da extruder yaydi vs derken upgrade zorunlulugu olusur o da ayri masraf.

bluer plus da kronik sorunlar var. yazici deneyiminiz yoksa hic bulasmayin.

Cr 6 SE kesinlikle. bütce yoksa ender 3 pro v2. biraz zorlayım derseniz 2 adet ender 3 pro alabilirsiniz. ama onun da extruder yaydi vs derken upgrade zorunlulugu olusur o da ayri masraf.

bluer plus da kronik sorunlar var. yazici deneyiminiz yoksa hic bulasmayin.
Bluer v1 den tecrübem var ama yine de hiç bulaşmayalım Plusa, CR 6 SE banada biraz daha kaliteli upgrade gerektirmeyen bir makine gibi geldi. CR 6 SE almaya çalışayım ben.

Merhaba Hocam Ender 3 Pro V2 kullanıyoruz okulda gayet memnunuz.

Geri