3d tv önerebilecek arkadaş var mı acaba?

Kodla Büyü

barissakallioglu

Aktif Üye
ben 3d televizyon almak istiyorum ama kararsızım arkadaşlar. internete filan girmesine, dahili uydu alıcısına filan gerek yok. 42 inç görüntü kalitesi iyi olsun yeterli. led veya plazma olabilir bu aralar led tvler popiler galiba. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

lg ve philips aktif olmayan 3d gözlükleri gerçek çözünürlüğü düşürüyor. Gözlüksüz bile 3D görüntü bindirmelerinde çizgiler oluştuğunu farkedebilirsin. Samsung ya da sony nin aktif(pilli-şarjlı) gözlüklü modellerini öneririm. Dahil uydu dahili wireless ve smart tv olanları tercih et.

Ben LG 47 LM 760s aldım. Memnunum. Siz de 42 LM 760s veya daha ucuzu 660s alabilirsiniz...

hocam kaç liralık bişey düşünüyorsunuz. Ben oğlum televizyonun üzerine çıkıyor diye duvara asmalık bişey arıyordum,LG 32lm3400 aldım bi tane. Kampanya vardı 730 a falan geldi, baktım aynı özelliklerde normal ledler en aşağı 700 lira 3d yi görünce bari bu olsun dedim, yanında 4 tanede cinema 3d gözlük gönderdiler fena da değil hani.. Uzun süreli bir 3d film izlemek kısmet olmadı ama lg nin 3d demo videosunu indirdim (hemde youtube dan) denedim, daha önce modellerini bilmiyorum ama mağazalarda birkaç tane denemiştim, farkı yok, tabi arada bu kadar fiyat farkı varsa diğerlerinin mutlaka bi hikmeti vardır ama çok pahalı bişey olmasın diye düşünüyorsan tavsiye ederim. 1 ay olmadı ama alalı görüntüsü iyi, akıllı ışık sensörü var, dahili uydu yok, smart yok (gerçi bana göre bu ikisine gerek de yok), henüz full hd bir uydu alıcısı ile denemedim ama benim emektarla bile iyi görüntü sağlıyor.

cat33' Alıntı:
Ben LG 47 LM 760s aldım. Memnunum. Siz de 42 LM 760s veya daha ucuzu 660s alabilirsiniz...
fiyat olarak 2000 civarlarında, salona kuracağım için 40-46 inç olmasını istiyorum, alan arkadaşlar memnun olduğundan ve fiyatı daha uygun olduğundan çok büyük ihtimalle 42 LM 760s alacağım ben de galiba,
hocam nereden kaç liraya aldınız acaba ?

valla hocam sorma bakalım alındı mı ne kadar kullanılıyo .. toplasan 1 saat 3d izlemedim

collision' Alıntı:
valla hocam sorma bakalım alındı mı ne kadar kullanılıyo .. toplasan 1 saat 3d izlemedim
bilgisayar varken tvnin bilgisayar özelliği kullanılır mı bilmiyorum ben de, 3d film bulmakta zor, tv kanalları ne kalitede yayın yaparsa onu izleyecez büyük ihtimalle biz de :)

LG almanı öneririm. Ben 42LM620S aldım 4 adet 3d gözlüğü hediye verdiler. Pilli gözlükler başta ve gözde ağrı yapıyor tavsiye etmem. 42LM760S güzel bir tv tavsiye ederim.

mehmettuna68' Alıntı:
LG almanı öneririm. Ben 42LM620S aldım 4 adet 3d gözlüğü hediye verdiler. Pilli gözlükler başta ve gözde ağrı yapıyor tavsiye etmem. 42LM760S güzel bir tv tavsiye ederim.
teşekkürler, şimdi baktım benim evim sitesinde 2200lira büyük ihtimalle oradan alırım. biraz daha bekleyeyim 2000 liranın altına düşer inşallah

barissakallioglu' Alıntı:
mehmettuna68' Alıntı:
teşekkürler, şimdi baktım benim evim sitesinde 2200lira büyük ihtimalle oradan alırım. biraz daha bekleyeyim 2000 liranın altına düşer inşallah
hocam resmi distribütör olan ürün almanı öneririm. Ürünü alacağı site ve lg yi ara bu ürünü siz mi ithal ettniz sizin garantiniz altında mı diye kesin bir bilgi al hocam

mehmettuna68' Alıntı:
mehmettuna68' Alıntı:
hocam resmi distribütör olan ürün almanı öneririm. Ürünü alacağı site ve lg yi ara bu ürünü siz mi ithal ettniz sizin garantiniz altında mı diye kesin bir bilgi al hocam
evim sitesinde bu ürün yetkili lg tarafından ithal edilmemiş bir ürün hocam

hocam 7-8 aydır Samsung 40D6000 3D smart tv var toplam bir saat 3D film izlemedim herhalde.
8-10 tane boyutları 4GB, 8GB olan 3D film belgesel indirdim normal hd olarak izlediğimde çok net olan görüntüler 3D modunda bende belli bir süre sonra baş ağrısı yapıyor.
gerçek 3D görüntü için orjinal bluray disk film almak gerekiyor sanırım tabi birde bluray oynatıcı

smart özelliğide bence biraz ağır çalışıyor buda bazen uygulamalarda veya youtube görüntü izlerken insanın canını sıkıyor.

şimdi 2. bir tv alacak olsam kesinlikle 3D ve Smart özelliğini önemsemezdim görüntüsü iyi olsun Dahili Hd uydu alıcısı olsun isterdim

smart özelliğini çok kullanıyorum int film dizi vs izlemek için ama bence yurt dışında 50 dolara satılan(TR de 200tl den başlıyor) android tv box lardan almak daha mantıklı geliyor.

mehmettuna68' Alıntı:
mehmettuna68' Alıntı:
mehmettuna68' Alıntı:
evim sitesinde bu ürün yetkili lg tarafından ithal edilmemiş bir ürün hocam
lg tarafından ithal edilmemiş olmasının ne gibi dezavantajları var acaba ?

Geri