38-42 Arası Dizel+Geniş Bagaj Araç Tavsiyesi...

Kodla Büyü

akrep026

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, 2010 Model Civic Premium aracımı sattım. 39000...
Şimdi Dizel + Sağlam + Km az +Geniş bir araca ihtiyacım var.
C Max - C4Picasso - Scenic Benim bulduklarım...
Ama bir türlü karar veremiyorum... 38-42-43 arası parayla siz olsanız ne alırdınız...

yeni çıkacak olan, skoda rapid (fiyat biraz yüksek olabilir) ama peugot 301 yine citroenin c ellyyse (yanlış yazmış olabilirim) bence sizin aradığınız tipte ve bizim gibi memurların alabileceği uygun araçlar. bunların arasından skoda rapidin fiyatları daha açıklanmadı ama uygun bi araca benziyor...

Yeni Astra, Edition 1.3 DTE 95 HP, Manuel 5-ileri --> anahtar teslim fiyatu 47.000 tl ?

Eğer seçeneklerin bu üçü ise - içlerinden sadece C-max i tavsiye ederim. Diğerleri fıss.. C-max güzel araç.
Tipi bana pek hitab etmiyor ama Scoda Yeti de düşünebilirsin..
42 güzel rakam - 5 daha koy Passat al gitsin.. Hem gerçek bir arabaya binersin - hem de kocaman bagaja sahip olursun - konfor, güvenlik vs saymıyorum bile.

Civici neden sattın hocam, LPG taktırmam diyemi yoksa yeterince büyük mü değildi?

C-max benim de çok sevdiğim bir araç ama otomatik olmaması nedeni ile Civic tercih etmiştim. Ne zaman C-max görsem dönüp bakarımm. Maddi durumun varsa Grand C-Max a da bak derimm.

ozhan07' Alıntı:
yeni çıkacak olan, skoda rapid (fiyat biraz yüksek olabilir) ama peugot 301 yine citroenin c ellyyse (yanlış yazmış olabilirim) bence sizin aradığınız tipte ve bizim gibi memurların alabileceği uygun araçlar. bunların arasından skoda rapidin fiyatları daha açıklanmadı ama uygun bi araca benziyor...
Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum...
Civic tüplüydü zaten hocam... Ama köy okulunda görev yaptığım için malum yollar da pek iyi değil, + sığamaz olduk. çocuğun yatağı, arabası derken...
Peugeot 301... Aklıma yattı... Yeni bir araba, tutup tutmayacağı daha belli değil ama... İncelemek gerekir diye düşünüyorum...
Bu olmazsa http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 604/detay/ C-Max'i alacam gibi...

Geri