360 Total Security (Türkçe-Ücretsiz)

Kodla Büyü
güzel bi yazılım bence, windows güncellemelerini kapattım program ayarlarından, advanced sysetem care'e benzer özellikler de taşıyor, usb tarama penceresi çok kullanışlı, bilgisayarınınızın kaç saniyede açıldığını göstermesi de güzel bi özellik bence. şu ana kadar bi problemle karşılaşmadım, kullnamayan arkdaşlar bi an önce denemeliler

Y1LD1R1M' Alıntı:
güzel bi yazılım bence, windows güncellemelerini kapattım program ayarlarından, advanced sysetem care'e benzer özellikler de taşıyor, usb tarama penceresi çok kullanışlı, bilgisayarınınızın kaç saniyede açıldığını göstermesi de güzel bi özellik bence. şu ana kadar bi problemle karşılaşmadım, kullnamayan arkdaşlar bi an önce denemeliler
temizleme bölümünü kullanmayın arkadaşlar, kullanılmayan dosyaları siliyor ama nedense bilgisayar hızlanacağına açılışı 30 sn geciktiriyor, bilgisayar açılırken siyah ekran gitmek bilmiyor, temizleme için asc kullanın, 360 antivirüse baksın herkes kendi işini yapsın. :)

görev yöneticisini devre dışı bırakan virüsü bulamadı başka bir antivirüs ile temizledim.

computing' Alıntı:
görev yöneticisini devre dışı bırakan virüsü bulamadı başka bir antivirüs ile temizledim.
Bulaşmadan önce kurulmuş olsa idi sorun olmayacaktı ama öncesinde bulaşıp regeditten anahtar değerini değiştirdiği için görememiştir.

hasari' Alıntı:
computing' Alıntı:
Bulaşmadan önce kurulmuş olsa idi sorun olmayacaktı ama öncesinde bulaşıp regeditten anahtar değerini değiştirdiği için görememiştir.
bu iyi haber çünkü diğer antivürüs ücretli olduğu için taratıp virüsü kaldırdıktan sonra yine 360 kurdum sanki avast ve avira ya göre bilgisayarı daha az kastırıyor ya da bana öyle geldi bu nedenle yine onu kurdum.

Ya arkadaşlar tarama yaptırdım ve sıkıştırılmış dosyamı sildi geri erişebilir miyim

Hocam severek kullandığım başarılı bir av. Ancak sıkıntı portble programlarda çıkıyor. Portable yada katılımsız kurulumlu yazılımların exe dosyasını direk siliyor. Güvenli dosya deyince de diğer taratmada yine siliyor. Özellikle usb belleği her taktığınızda aynı dosyayı güvenli olarak işaretlesiniz bile sonraki takmada yine siliyor. Bunun bir çözümü var mı acaba

aak' Alıntı:
Hocam severek kullandığım başarılı bir av. Ancak sıkıntı portble programlarda çıkıyor. Portable yada katılımsız kurulumlu yazılımların exe dosyasını direk siliyor. Güvenli dosya deyince de diğer taratmada yine siliyor. Özellikle usb belleği her taktığınızda aynı dosyayı güvenli olarak işaretlesiniz bile sonraki takmada yine siliyor. Bunun bir çözümü var mı acaba
Taktir edersin ki virüs programının bu yazılımları silmesi çok doğaldır. Her seferin de güven listesine eklemek gerekiyor. Bunun dışında koruma kalkanlarından kalkanları kaldırabilirsin ama tavsiye etmem. Genede nasıl yapabilirim dersen arayüzü aç koruma açık simgesine tıkla açılan sekmelerden özel gel buradan istediğin katmanı devre dışı bırakabilirsin.

Ekli dosyalar

• 360-total.jpg
    360-total.jpg
    312.3 KB · Görüntüleme: 2,445
haşari hocam, salı günü bir öğretmenimiz bir flash bellek getirdi, 360 ile tarattım virüs bulmadı, ama hocamız flashtan bir klasör sildiğinde klasör siliniyor sonra aynı klasör tekrar geri oluşuyor, bana virüs gibi geldi ama 360 virüs bulmadı?

hastasıyız dede' Alıntı:
haşari hocam, salı günü bir öğretmenimiz bir flash bellek getirdi, 360 ile tarattım virüs bulmadı, ama hocamız flashtan bir klasör sildiğinde klasör siliniyor sonra aynı klasör tekrar geri oluşuyor, bana virüs gibi geldi ama 360 virüs bulmadı?
Bitdefender ve avira veri tabanı aktifmiydi hocam?

OZOGUL' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
Bitdefender ve avira veri tabanı aktifmiydi hocam?
bitdefender aktif avira kapalı.

hastasıyız dede' Alıntı:
Virüs olduğunu sanmam ama virüs olduğunu düşünüyorsa birde flashı formatlayıp baksın bakalım gene oluşacak mı? Flashı güvenli kaldırmadığından oluşan dosyalar da olabilir. Hani flashı takar takmaz onar diye uyarı verir ya iste o dosyalar olabilir.

evet flashı takınca tara ve düzelt çıkıyordu dediğin gibi olabilir, ben flashı formatlayın demiştim bakalım formatlamadan getirirse tara düzelt dedikten sonra bir daha denerim, teşekkürler haşari. :++:

Re: Ynt: 360 Total Security (Türkçe-Ücretsiz)

hastasıyız dede' Alıntı:
Onun kullandığı sistem enfekte durumda sn hocam.
.....Usb belleği enfeksiyondan temizleyip, daha sonra imzamdaki linkte verilen panda aşısı ile aşılatın
.....Sistemine 360 total kurup güncellesin, ve tam tarama yapsın.

teknogenclik' Alıntı:
beş para etmez .exe uzantıların hepsini virüs olarak algılayıp siliyor
Portable ve katılımsız yazılımları silmesi çok doğal. Diğer exelere dokunmaz dokunsa biz kullanamazdık. Farz edelim yanlış algıladı (portable,katılımsız) onuda güven listesine eklediniz mi sorun kalmıyor. Şunu iddia ediyorum piyasadaki ücretli yazılımlara 10 basar. Kullanıp kullanmamak tercih meselesi. Bir senedir ne okulda ne labda nede kişisel bilgisayarlarımızda tek sızıntıyla karşılaşmadım. :)

hasari' Alıntı:
teknogenclik' Alıntı:
Portable ve katılımsız yazılımları silmesi çok doğal. Diğer exelere dokunmaz dokunsa biz kullanamazdık. Farz edelim yanlış algıladı (portable,katılımsız) onuda güven listesine eklediniz mi sorun kalmıyor. Şunu iddia ediyorum piyasadaki ücretli yazılımlara 10 basar. Kullanıp kullanmamak tercih meselesi. Bir senedir ne okulda ne labda nede kişisel bilgisayarlarımızda tek sızıntıyla karşılaşmadım. :)
..
hocam Visual Studio ile yapılan tüm projelerin exe dosyalarını da siliyor :)

BaRBaRYaN' Alıntı:
hasari' Alıntı:
teknogenclik' Alıntı:
..
hocam Visual Studio ile yapılan tüm projelerin exe dosyalarını da siliyor :)
Virüs mü yazıyorsun ne yapıyorsun. :)
Bugün öğretmenler odasında bu programın kaldırıldığını gördüm hemen yeniden yükledim taradığımda bilgisayara keyloger yüklendiğini gördüm şimdi teyakkuzdayız. Ben çok program denedim bunun gibisini görmedim ilk yüklediğimde bir iki gün kullanır kaldırırım diye tahmin ediyordum ama başarısını görünce vazgeçemedim inan şimdi ücretli yazılımlara değişmem. Ayrıca ücretle satılan programların kurulu bilgisayarlarda virüslerin cirit attığını çok gördüm. Sonuç itibariyle de yeryüzündeki tek yazılım bu değil isteyen beğendiği yazılımı kullanabilir benim kisi öneridir böyle bir yazılımın olduğunu fark ettirmedir.

indirip webroot tarattığımda sorun algılamadı.
sonra bilgisayarıma kurdum.
weboroot secure de kuruluydu(maaşı garantiden aldığımız için bedava lisanlı olarak kullanıyorum).
sorunları düzeltip bilgisayarı iyileştirdi yazıyordu.
ancak 5 -10 dakka sonra webroot bunu virüs olarak algıladı.bende kaldırdım. okul bilgisayarında kullanıyorum ama
kişisel bilgisayarımda kullanmıyorum.

Geri