360 Total Security (Türkçe-Ücretsiz)

Kodla Büyü
hasari' Alıntı:
bilisim-tef' Alıntı:
bi arkadaşta görüp arayüzünü falan çok beğendim. kendi sistemime de kurmaya karar vermiştm ki, klasik her klasörün içine tekrar aynı isimde .exe yapan 10 yıllık virüsü bile silemediğini görünce vazgeçtim. eset kullanıyorum gayet memnunum. tabii ücretsiz olması avantajlı ama işe yaramadıktan sonra bi anlam ifade etmiyor.
Tarama yaptın mı hocam bizdeki exe virüslerini sildi. :)

yaptırdım hocam :) belki güncel olmadığı için diyeceğim ama o virüsü güncel olmasa da silmesi lazım demek ki pek işe yarıyacak bi şey değil deyip vazgeçmiştim. ama burda herkes memnun olmadı bir yükler denerim bi daha.

hastasıyız dede' Alıntı:
programın güncelleme bölümünü yok sanki, otomatik güncellememi yapıyor acaba?
yada bana sanki antivirüsten ziyade bir temizlik ve güvenlik programı gibi geldi, ayrıyetten avast kesinlikle bundan daha hızlıydı.
Görev çubuğundaki simgesinin üzerine sağ tıkla veya program penceresinin üst çubuğundaki yatay çizgileri tıkla hocam.

Ekli dosyalar

• antivirüsler testte chip dergisi.jpg
    antivirüsler testte chip dergisi.jpg
    154.4 KB · Görüntüleme: 1,338
hastasıyız dede' Alıntı:
eğer qiho 360 internet security ve 360 total security programları aynı şeyler ise chip dergisinin testlerine göre bu program ücretlileri dahi geçmiş 1. sıradaymış

http://www.chip.com.tr/haber/ucretli-ve ... 46778.html
Evet aynen de o sizde 4. versiyonu teste almışlar şuan 5. versiyon yayında. Başta ben kullanırken oldukça şüphe etmiştim ama şuan kullanmakla birlikte şiddetle tavsiye ediyorum. :)

hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
eğer qiho 360 internet security ve 360 total security programları aynı şeyler ise chip dergisinin testlerine göre bu program ücretlileri dahi geçmiş 1. sıradaymış

Evet aynen de o sizde 4. versiyonu teste almışlar şuan 5. versiyon yayında. Başta ben kullanırken oldukça şüphe etmiştim ama şuan kullanmakla birlikte şiddetle tavsiye ediyorum. :)
haşari hocam bu program sadece antivirüsdeğil,aynı zamanda internet security bu çok önemli, aynı zamanda söylediğin gibi usb güvenlik özelliğide var hakkaten ücretsiz bir güvenlik programı açısından değerlendirilince mütiş bir program.

hastasıyız dede' Alıntı:
hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:

haşari hocam bu program sadece antivirüsdeğil,aynı zamanda internet security bu çok önemli, aynı zamanda söylediğin gibi usb güvenlik özelliğide var hakkaten ücretsiz bir güvenlik programı açısından değerlendirilince mütiş bir program.
Biliyorum hocam ben sadece anti-virüs versiyonları kullanmıyorum. Security olmasını özellikle dikkate alıyorum.

93 adet güncelleme yaptı , hepsi windows güncellemesi (vulnerabiliyy in windows....) nedir bu güncellemeler?

Tahribatta önermişlerdi kurdum kullandım... xp'de iyi sonuç aldım... Ancak windows 7 iki bilgisayarda çeşitli sistem güncellemelerini yaptıktan sonra bilgisayarların kullanıcı hesapları açılmaz oldu. 2 ayrı bilgisayarda yaşadım bu durumu... xp olan bigisayardaki duruyor ancak windows 7'lerde avast ve usb disk security ile devam ediyorum...

Kendi cloud database i dışında Avira ve Bitdefender ın antiviürs database ini de kullanıyor deniliyor. Gerçekliği hakkında net bilgim yok...

s_kajmeran' Alıntı:
Tahribatta önermişlerdi kurdum kullandım... xp'de iyi sonuç aldım... Ancak windows 7 iki bilgisayarda çeşitli sistem güncellemelerini yaptıktan sonra bilgisayarların kullanıcı hesapları açılmaz oldu. 2 ayrı bilgisayarda yaşadım bu durumu... xp olan bigisayardaki duruyor ancak windows 7'lerde avast ve usb disk security ile devam ediyorum...

Kendi cloud database i dışında Avira ve Bitdefender ın antiviürs database ini de kullanıyor deniliyor. Gerçekliği hakkında net bilgim yok...
Doğru kullanılıyor hocam resimdeki yerden aktifleştirmek gerekiyor.

Hocam kullandığım sistemlerde tüm güncellemeleri yapıyorum bende bir sıkıntı çıkmadı kullandığınız sürümden kaynaklıysa bilemiyorum.

Ekli dosyalar

• 360total.jpg
    360total.jpg
    235.5 KB · Görüntüleme: 1,776
kendi sitesinden indiriyorum 30 mb tam indirden indiriyorum 236 mb, bu fark nedir acaba güncelleme olamaz bence çünkü güncelleme süresi 5-10 dk sürmüştü okulda? ozaman nedir bu fark?

şimdi daha dikkatli baktım 236 mb olan ingilizce 30 mb olan türkçe , dil dosyaları bu kadar farkedermi bu fark bana çok garip geldi!

Bizim okuldaki experler için sıkıntı çıkarmaz değilmi? AVG sürekli güncelleme istiyor.

hastasıyız dede' Alıntı:
şimdi daha dikkatli baktım 236 mb olan ingilizce 30 mb olan türkçe , dil dosyaları bu kadar farkedermi bu fark bana çok garip geldi!
Hocam resmi sitesinden indir başın ağrımasın.

biltek2007' Alıntı:
Bizim okuldaki experler için sıkıntı çıkarmaz değilmi? AVG sürekli güncelleme istiyor.
Birinde denersin beğenirsen hepsine kurarsın.

hasari' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

Doğru kullanılıyor hocam resimdeki yerden aktifleştirmek gerekiyor.

Hocam kullandığım sistemlerde tüm güncellemeleri yapıyorum bende bir sıkıntı çıkmadı kullandığınız sürümden kaynaklıysa bilemiyorum.

Yandaki koruma modundan mod olarak security - Güvenlik kısmını seçer uygula derseniz otomatik olarak bitdefender ve avira antivirüs motorlarını devreye sokuyor. Güncelleme işlemini başlatıyor. Ve sistemde güvenlik modunda bu motorları kullanıyor. Dengeli - Balanced moddda ise ki default olarak bu şekilde geliyor antivirüs. Antivirüs motorları kullanımda gözükmüyor. Bilgilerinize.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    129.2 KB · Görüntüleme: 1,759
  • Adsız.png
    Adsız.png
    129.2 KB · Görüntüleme: 1,754
teşekkürler...yarın ana makinede bir deneyeyim...avg kullanıyorum...çok ta memnunum kasma haricinde...2015 i kurdum bugün...perişan etti makineyi...sistem xp bu arada

elrond' Alıntı:
teşekkürler...yarın ana makinede bir deneyeyim...avg kullanıyorum...çok ta memnunum kasma haricinde...2015 i kurdum bugün...perişan etti makineyi...sistem xp bu arada
AVG çok güvenli ama sistemi çok fazla kasıyor bu sebeple kullanmaktan vazgeçmiştim.

avg 2015 bir deneyim dedim. Aman Allah'ım ferrarinin Osman amcanın pancar tarlasına girmesi gibi, makine çıldırdı. Çok şükür ferrariyi tarladan itekleyerek çıkardım. Memnunum.

webroot kullanıyorum. sistemi hiç kasmıyor.webroot bazı flash virüslerini es geçebiliyor. bi deneyim bakalım bunu. umarım işe yarar.

Geri