32 gb flash açılmıyor. acil yardım...

Kodla Büyü

tbasar

Site Gezgini
adata marka uv100 model nosu olan bir flash aldım. içine dersimde kullabileceğim epey materyal yükledim. ancak bugün açılmıyor. sıkıntı şu arkadaşlar: aygıt yöneticisinde görüyorum fakat bilgisayarımda ve sistem yönetcisinde görülmüyor. kendi başına bir driver yükledi. konu ile ilgili resimleri yüklüyorum. yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

burdaki xxxxxxx ne olutor? anlayamadım... :cry:

Ekli dosyalar

• 06-03-2015 19-20-37.jpg
    06-03-2015 19-20-37.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 490
  • 06-03-2015 19-20-21.jpg
    06-03-2015 19-20-21.jpg
    36.9 KB · Görüntüleme: 490
hemen deniyorum. ama benim bilgisayar dahil hiçbir bilgisayar flashı görmüyor. hepsinde yukarıda resimde görülen yükleme oluyor.

olmuyor olmuyor olmuyor... konudaki tüm programları denedim. kardeşlerim flashı görmüyor. bilgisarımda görünmüyor. yönetimsel araçlarda görünmüyor.

flash bozuktur ...geçmiş olsun..birde Linux üzerinde deneyin

flash bozuktur ...geçmiş olsun..birde Linux üzerinde deneyin

daha önce de aynı markanın başka bir modelinde benzer bir durum yaşanmış. ama şu an benimki ile alakalı bir şey yok.

Adata çok kaliteli bir marka değil.Harddisklerini kullandım hiç memnun kalmadım.Flash belleğin içindekiler önemli değilse rom yükleyiniz. Flashı kurtarırsınız.

kdoksan' Alıntı:
Adata çok kaliteli bir marka değil.Harddisklerini kullandım hiç memnun kalmadım.Flash belleğin içindekiler önemli değilse rom yükleyiniz. Flashı kurtarırsınız.
Nasil rom yukleniyor.?

Geri