32 bit işletim sistemini 64 bit işletim sistemine yükseltme

Kodla Büyü

hbbkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar 32 bit orjinal işletim sistemi yüklü bilgisayarda donanımlar 64 biti destekliyorsa yükseltme işlemi nasıl yapılır?

Biraz baktım araştırdım. Yükseltmeyin format atın diyorlar.windows sitesinde ise araç ile ISO dosyası indiriliyor ve sistem yükleniyor. Böyle bir seçenek olursa bilgisayarda yüklü olan herşey gider . Ben çok fazla uğraşmadan işi hallettmek istiyorum tavsiyeniz nedir

Benim labta da 32 bit win10 yüklü, 32 bit niye yüklenir, şaşırıyorum. Çoğu program artık 64 bit, geçenlerde video düzenleme ile ilgili program lazım oldu, 32 bit olarak uyumlu program zor buldum, programı kurdurmadı bile. Buradan bilgisayara program kuran herkese açık çağrıda bulunuyorum. :cool: İşletim sisteminizi 64 bit kurun, sizden sonra gelecek kişileri uğraştırmayın. :D

Benim labta da 32 bit win10 yüklü, 32 bit niye yüklenir, şaşırıyorum. Çoğu program artık 64 bit, geçenlerde video düzenleme ile ilgili program lazım oldu, 32 bit olarak uyumlu program zor buldum, programı kurdurmadı bile. Buradan bilgisayara program kuran herkese açık çağrıda bulunuyorum. :cool: İşletim sisteminizi 64 bit kurun, sizden sonra gelecek kişileri uğraştırmayın. :D

İşlemciniz 64 biti desteklemiyordur belki...
https://www.webtekno.com/bilgisayarim-kac-bit-h99042.html

Geri