3. Basamak Bilgisayar donanımları slaytı..

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar 3. basamak bilgisayar donanımları için hazırlmaış olduğum bir slayt umarım işinize yarar.

Slaytta Optik okuyucu,Oyun Çubuğu,Tarayıcı,Dijital kamera,Mikrofon, ve barkod okuyucu ele alınmıştır. Kazanım 2 haftada tamamlandığı için plana göre bende donanımları ikiye böldüm. İnşallah işinize yarar..

Ekli dosyalar

• Bilgisayar Donanımları2.rar
    255.3 KB · Görüntüleme: 4,772
eline sağlık hocam herhalde birde bunun 1 i var bu 2 olduğuna göreo varmı acaba elinde

bununbirinci slaytında yazılımve donanımdan bahsettim onuda forumda bulmuştum onu kullandım bunu ben hazırladım ama isterseniz yine ekleyebilirim...

Hocam ben bunu kullandım ilk slaytta yazılımdan bahsettim slaytın sonlarında donanıma girdim bazı donanımları anlattım. Yazılımda bira içe girdim. bunuda rapide atıyorum boyutu biraz büyük oduğu için rapide attım... Bu slayt benm ürünüm değil ama yinede yazılımı anlatmak için kullanılabilir bir sunumm.. inşallah hafta sonu biraz sunum hazırlayacam hepsini atarım. uğraşacam güzel olması için.. iyi derlser arkadaşlar

http://rapidshare.com/files/63056369/Su ... m.rar.html

Hocam karma 0 + - üyeye puan veriyorsunuz.. Benim bildiğim bu ama tabii ne amaçla kullanılıyor tam bilmiyorum burda. Nrmalde üyenin yaptığı işlerden doaly + karma olumsuz sonuç veren işlerden dolayıda - karma veriliyor..

sanırım bir de gönderilen paylaşım kadar + puan alınıyo. ben şimdiye kadar 2 sunu göndermiştim bende karma 2 yazıyo.

Geri