3. Aşamaya geçiyoruzzz Toplu üyelik arkadaşlarrr destekk...

Kodla Büyü
seffff' Alıntı:
bu başlığın kitli başlıklar arasında olması lazım bence
tam bir sayı çıkartabilirsek bence en mantıklı iş sendika işi olacak
sendikalar da somut adımlar atmalılar,
atmıyorlarsa sendikalı arkadaşlar istifa etmeli ve istifa nedenini de detaylı bi şekilde anlatmalılar diye düşünüyorum....
somut bi adım görmediğim için hiçbi sendikaya üye değilim ama sorunumuzu halledecek her sendikaya da üye olmaya hazırım...

katılıyorum ... :+1:

Arkadaşlar burda sendika savaşı yapmanın gereği yok.. Herkes kendine görüş ve düşüncelerine yakın sendikaya geçilmesini ister.. En mantıklısı hangi sendika sorunlarımızı en kısa zamanda çözerse Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve BİTEFO'lar, bir vefa borcu olarak o sendikaya topluca geçelim.. Sonuçta üye olalım veya olmayalım sendikaların amacı sorunları menfaat beklemeden çözmektir. Biz de sorunlarımızı en hızlı ve etkili çözen sendikaya toplu halde geçeriz; böylece vefa borcumuzu öderiz sorunumuzu çözen sendikaya. Yoksa sendikamıza üye olun sorununuzu öyle çözelim mantığı çok ters olur.. Yoksa geçeriz bi sendikaya ama kalırız yine ortada, bi anlamı olmaz.. Tekrar ediyorum en mantıklısı sorunumuzu adam gibi, etkili bi şekilde önce hangi sendika çözerse o sendikaya geçelim.. (hiç bir sendikaya bağlı değilim bu durumun sonucuna göre hareket edeceğim.)
Saygılarımla..

Geri