2'sinden 1'ini alıyorum. Sizce hangisi? (ANKET)

Kodla Büyü

2'sinden 1'ini alıyorum. Sizce hangisi? (ANKET)

• Xiaomi Mi 5s Plus (64 GB)

Oy: 61 81.3%
  • Samsung Galaxy C7 Pro (SM-C7010)

Oy: 14 18.7%

• Kullanılan toplam oy
    75

coook

Süper Üye
Süper Üye
Mi_5s_Plus_C7_Pro.PNG

https://www.epey.com/akilli-telefon...7070/xiaomi-mi-5s-plus_samsung-galaxy-c7-pro/

işlemci ve ekran farkını hissedersin zaten fotoğraf çekmek istiyorsan bence dslr makine al pil xiaomi nin daha fazla gider hele de ips ekranla süper amoled ekran iyidir hoştur ama pilin anasını ağlatır nacizane fikrim hocam

işlemci ve ekran farkını hissedersin zaten fotoğraf çekmek istiyorsan bence dslr makine al pil xiaomi nin daha fazla gider hele de ips ekranla süper amoled ekran iyidir hoştur ama pilin anasını ağlatır nacizane fikrim hocam

Fotoğraf olayına benim için çok önemli değil hocam. Batarya tabi ki çok önemli ama performans takıntım var biraz :) Yani sizin de yorumunuzdan
Xiaomi diyebilir miyiz?

Delta haric xiaomi ger türlü döver ama.
Delta işi bozuyor
Delta nedir hocam? Kusura bakmayın, anlayamadım.

Fotoğraf olayına benim için çok önemli değil hocam. Batarya tabi ki çok önemli ama performans takıntım var biraz :) Yani sizin de yorumunuzdan
Xiaomi diyebilir miyiz?

Delta nedir hocam? Kusura bakmayın, anlayamadım.

hocam tabiki x.aomi ya samsung nedir şu türkiyedeki samsung hegamonyasını bi kıralım insanlar ya samsung alıyo ya da iphone o kadar farklı o kadar güzel farklı telefonlar varki ben lenovo kullanıyorum mesela 2 gün full konum internet ve mp3 player açık takılıyorum samsungcular iphonecular doluşur şimdi şöyle böyle diye fazla uzatmayım

hocam tabiki x.aomi ya samsung nedir şu türkiyedeki samsung hegamonyasını bi kıralım insanlar ya samsung alıyo ya da iphone o kadar farklı o kadar güzel farklı telefonlar varki ben lenovo kullanıyorum mesela 2 gün full konum internet ve mp3 player açık takılıyorum samsungcular iphonecular doluşur şimdi şöyle böyle diye fazla uzatmayım
Anladım hocam. Yorumlarınız için teşekkürler. Lenovo'nun hangi modelini kullanıyorsunuz hocam?

k6 note 1200 e aldım Türkiye'de herkes sol hoparlör sorunu var yazmış ama yurtdışında çift simkartlı olarak satışta Türkiye'de satılanlara ikinci simkart yerine simetrik bir hoparlör boşluğu koymuşlar o yüzden tek hoparlör olduğunu bilmeyenler hep şikayetçi k6 note modelinden ama ben aşırı derecede memnunum üstelik android 7.0 var samsung gibi güncelleme göndermeme sorunu da yok bu telefonun

k6 note 1200 e aldım Türkiye'de herkes sol hoparlör sorunu var yazmış ama yurtdışında çift simkartlı olarak satışta Türkiye'de satılanlara ikinci simkart yerine simetrik bir hoparlör boşluğu koymuşlar o yüzden tek hoparlör olduğunu bilmeyenler hep şikayetçi k6 note modelinden ama ben aşırı derecede memnunum üstelik android 7.0 var samsung gibi güncelleme göndermeme sorunu da yok bu telefonun
Teşekkürler hocam. Önerilerinizi değerlendireceğim.

Hocam xiaomi varken başka telefon alınırmı. Kardeşime aldım 4 ay önce xiaomi mi5s plus çok memnun. Antutu da 150000 puan alıyor yeni güncellemeden sonra. Bende bugün kırılan xiaomi redmi note 3 pro telefon yerine xiaomi redmi note 4 aldım. Türklere sormayın bu telefon işini. Millette marka ve garanti takıntısı var sorma gitsin :)

garantiye luzum yok Allaha emanet alırım dersen mi den şaşma tabi.
telefonda garantinin ne lüzumu var :D

Hocam mi6 kullanıcısı olarak elbette mi alın derim.
Delta- Evo- Kvk şimdi bu üçü servis garantili olarak satılıyor. Garantiyle pek işim olmaz dersen mi türkiye sitesinden de alabilirsin. Ayrıca facebook üzerinde yine xiaomi Türkiye sayfasınada bak derim.
Mi5 lerde ekran lg panel olmamasına dikkat etmeni isterim. Bununla ilgili ghost screen sorunu oluyormuş.
Telefon bence tam bir f/p ürünü. Teknik Özellikler olarak diğer modelden iyidir.

hiç uğraşma i phone 5 s al o paraya 2 yıl içinde 3 kez telefonu sıfırıyla değiştirdiler. En ufak bir hatada değişiyorlar ve 1 haftayı geçmiyor servis süresi. İ phone stabil çalışıyor.

hocam n11 icin diyorum kupon + kredi karti kombinasyonu ile alabilirsiniz. bence butceyi az zorlayin. hem kameraniz güzel olur.
fiyat farkina deger.

Geri