29 Ekim de TÜRK bayrağı açana GAZ - Tekme ALLAH ne verdiyse

Kodla Büyü
http://video.milliyet.com.tr/video-izle ... dLkE6.html

buyrun buyrun TÜRK bayrağıyla CUmhuriyetine sahip çıkmaya yeltenene reva görülenler...Ama pkk yandaşları apo posteri pkk paçavraları molotoflarla yürüyüş yapsalardı aynı polis son derece duyarlı hassasiyetli olurdu...BRAVO!!!İleri demokrasi ülkesi böyle oluyormuş demek ki..

yazıklar olsun o polislere su gaz sıktıranlara!!! bu ülkede herkes istediği gibi bayramını kutlar ama gün gelecek devran dönecek!!

spider23' Alıntı:
http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Panzerin-onunde-meydan-okudu-dzrXcYmdLkE6.html

buyrun buyrun TÜRK bayrağıyla CUmhuriyetine sahip çıkmaya yeltenene reva görülenler...Ama pkk yandaşları apo posteri pkk paçavraları molotoflarla yürüyüş yapsalardı aynı polis son derece duyarlı hassasiyetli olurdu...BRAVO!!!İleri demokrasi ülkesi böyle oluyormuş demek ki..
Adamlar panzere haçlı pkk paçavrası asıyor, dokunan yok.

İzlanda'da İsviçre'de Maldiv'lerde yaşasam belki de hiç küfür etmeyen jöle kıvamında bir insan olurdum. Ama Türkiye'de yaşıyorum... :verymad:

serol45' Alıntı:
yazıklar olsun o polislere su gaz sıktıranlara!!! bu ülkede herkes istediği gibi bayramını kutlar ama gün gelecek devran dönecek!!
Bunlar iyi günlerimiz gibi geliyor.Bazen gelecek kaygısına kapılıyorum.Devranın döneceği günleri görmek için sabırsızlanıyorum.Şimdi yancı olanlar o zaman neci olacaklar çok merak ediyorum.

Bu günü böyle acılar içinde kutlayacağım aklıma gelmezdi. Sabah gazeteleri okudum, haberleri izledim moralim yerle bir oldu. Yazıklar olsun hala bu hükümeti destekleyenlere. Yarın öbür gün şehitleri için ağlayanlar çıkarsa onların da samimiyetlerinden şüphe duyarım. Bu devletin nasıl kurulduğunu unutup; çıkarları uğruna, onca yapılan fedakarlığı hiçe sayan insanlarla, aynı havayı solumak bile iğrenç.

o kadar çok nefret ediyorlarki, ellerinden gelse içinde "cumhuriyet" kelimesi geçiyor diye cumhuriyet sucuklarını bile yasaklıycaklar...!!! yazık çok yazık...!!! bir ülkenin kutsallarına bu kadar çok dokunmak ancak "HAİNLİK" ile açıklanabilir...

yorumsuz...

Ekli dosyalar

• cumhuriyetbayrami.jpg
    cumhuriyetbayrami.jpg
    73.1 KB · Görüntüleme: 806
Bir de hükümetimiz - yetkililerimiz ne buyurmuştu MİLLİ bayramlar için ; artık kutlamaları sıkıcı protokollerden-statlardan kurtarıp -sıyırıp- HALKIN-milletin kendi bayramını kendisinin kutlamasının önünü açacaklardı!!Bayramları statlara kapanıp!! kutlamak yerine milletçe kutlamanın yolunu açacaklardı!!!
Gel gelelim bayraklarla ATATÜRK posterleri ile CUMHURİYET bayramını kutlamak nedense bu kafalara uymadı;ters geldi!!!TÜrkçe olimpiyatlarıyla mı kutlasaydık acaba CUMHURİYET BAYRAMIMIZI dA??ne buyurursunuz a k p liler_????

Yazıklar olsun... Keser döner sap döner bir gün hesap döner... Adalet bir gün bu yasakçı zihniyete de lazım olacak...

Biz anca burda birbirimize yorum yaptığımızla kalalım. Ben bizede kızıyorum, daha ne olmasını bekliyoruz anlamıyorum. Hapse düşenler, haklı olupta soruşturmadan kurtulamayan oradan oraya sürülenler. Bu ülkede 1960ta neyse yine aynı o durumda. TC vatandaşı olarak kendi ülkemde hiçbir hakkımız yok. Sadece VERGİ MAKİNASIYIZ. ÜÇ KURUŞ MAAŞA ÇALIŞ, ŞÜKRET, VERGİNİ VER, ÇENENİ KAPA, EVİNDE OTUR. NE güzel hayat :alkis:

keser de sapta sürekli dönüyor, gücü eline alan diğerine baskı kuruyor. cumhuriyet kurulduğundan beri aynı tas aynı hamam. bırakın insanlar nasıl mutlu olacaksa öyle kutlasın değerlerini.

hayalcisuat' Alıntı:

Hocam TRT şehit cenazeleri haberindeki provokasyonla aynı teknik hemen sazanlık yapmayın bence. O hızda koşan bir çocuğun elinde dümdüz kırışmadan duran bir bayrak :-1:

Böyle illegal yollarla ancak insanlar kutuplaştırılır, birlik bütünlük bozulur başka da bir şey olmaz.

http://www.internethaber.com/haber-habe ... 72285h.htm

Ekli dosyalar

• poliscocuk.jpg
    poliscocuk.jpg
    33.8 KB · Görüntüleme: 719
  • cumhuriyetbayrami.jpg
    cumhuriyetbayrami.jpg
    21.4 KB · Görüntüleme: 719
ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:

Hocam TRT şehit cenazeleri haberindeki provokasyonla aynı teknik hemen sazanlık yapmayın bence. O hızda koşan bir çocuğun elinde dümdüz kırışmadan duran bir bayrak :-1:

Böyle illegal yollarla ancak insanlar kutuplaştırılır, birlik bütünlük bozulur başka da bir şey olmaz.

Malesef hayatını siyasete adamış ve başka birşey düşünemeyen insanlar bu montajı bile yapabiliyor ve bunun üzerinede yorum yapılıyor ne komik...

ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:

"yorumsuz" a bile bu kadar laf... sizi gidi "ak"zekalılar :)

Türk bayrağı açmak kimin haddine burası Türkiye mi? O bayrak bu ülkenin bayrağı mı? O kutlanan bayram Türk Milletinin bayramı mı? Yazıklar olsun be bugünleri de gördük..

hayalcisuat' Alıntı:
ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:

Senin yorumsuz kelimesine yüklediğin manayı biraz zekası olan herkes anlamıştır.
Benim yazdıklarımda taraf olabilecek bir yer göster. Hemen yaftalayıp bir fikrin arkasına sığınmak ne kadar kolay.
İşin ironik tarafı bir grubu koyun olarak niteleyenler şu basit resimdeki gerçekliği bile sorgulamadan paylaşıp yorum yapabiliyor (veya yorum yapmaya davet edebiliyor).

ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:
ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:

Senin yorumsuz kelimesine yüklediğin manayı biraz zekası olan herkes anlamıştır.
Benim yazdıklarımda taraf olabilecek bir yer göster. Hemen yaftalayıp bir fikrin arkasına sığınmak ne kadar kolay.
İşin ironik tarafı bir grubu koyun olarak niteleyenler şu basit resimdeki gerçekliği bile sorgulamadan paylaşıp yorum yapabiliyor (veya yorum yapmaya davet edebiliyor).

ha o fotoğraf fotomontaj;

http://gundem.milliyet.com.tr/panzerin- ... efault.htm
bu videoda ki görüntülere ne diyeceksiniz a k p li arkadaşlar??? 50- 60 yaşında kadına basıyor "ileri demokrasi" devletinin kolluk kuvvetleri tazyikli suyu!!!helal mi ???????????????????????????????????????????????????

Demokratik Ülkem !
Yaşasın geçmişini sorgulayan. Mezarları açıp açıp geçmişe bir kazıkta biz çakalım diyip milleti oyalayan canımmm ülkem.
Sen çooookk yaşa a... k... p...

ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:
ismailo' Alıntı:
hayalcisuat' Alıntı:

"ak"zekalılar demişmiydim :)

Demiştin. Ben de sana taraf olabilecek bir yer göster demiştim.

İkiniz de iki mesajdır aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsunuz zaten başka lafınız yok.

ismailo' Alıntı:
Demiştin. Ben de sana taraf olabilecek bir yer göster demiştim.

İkiniz de iki mesajdır aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsunuz zaten başka lafınız yok.
"Böyle illegal yollarla ancak insanlar kutuplaştırılır, birlik bütünlük bozulur başka da bir şey olmaz." cümledeki yandaşlık kokan kelimelere bile baksak tarafınız ortaya çıkar... Her fırsatta türk-kürt-çerkez-laz vs diye lafa başlayarak kimlerin ülkeyi kutuplaştırdığı, türkiyelilik diye bir saçmalığı ortaya atıp kimlerin birlik ve beraberliği bozduğunu, türk bayrağına ve atatürk posterine müdahale edebilecek kadar şuursuz bir emniyet teşkilatına kimlerin emir verdiği ortada.!!! aşağıdaki resimde fotomontajdır kesin...!!!

Ekli dosyalar

• bu-goruntu-dunyada-da-yanki-buldu--2748215.jpg
    bu-goruntu-dunyada-da-yanki-buldu--2748215.jpg
    147.5 KB · Görüntüleme: 376
İçişleri bakanı helikopterden yürüyüşü denetledi.O fotoğrafın üzerinde kolaj yazıyordu zaten.

Kısacası Bakanın helikopterde fotoğrafı olmadığı için o fotoğraf kullanıldı.

sevdalimhayat' Alıntı:
İçişleri bakanı helikopterden yürüyüşü denetledi.O fotoğrafın üzerinde kolaj yazıyordu zaten.

Kısacası Bakanın helikopterde fotoğrafı olmadığı için o fotoğraf kullanıldı.
okudun mu joombal :D

Geri