26-28 Aralık EPALE/Antalya

Kodla Büyü

mervesim

Üye
Merhabalar,

Geçen ay EPALE çalıştayına katıldım. Az önce tekrar aradılar. Antalya'da uluslararası epale çalıştayı varmış. "tamam" dedim ama kararsızım gidip gitmemek konusunda.

Hocalarım sizler ne düşünüyorsunuz?

bende aradıklarında gitmek istemiyorum dedim seminer çıkmış yinede. pazartesi 1 günlük rapor alsam gitmesem sıkıntı olurmu

titan1905' Alıntı:
bende aradıklarında gitmek istemiyorum dedim seminer çıkmış yinede. pazartesi 1 günlük rapor alsam gitmesem sıkıntı olurmu

en az yüzde 60 oranına kadar ve en geç pazar gününden itibaren almanız lazım.

Arkadaşlar merhaba. Beni de aradılar ancak yazı elime ulaşmadı Antalya'da nerede yapılacağı ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

arkadaslar halk eğitimde görevliyim bu hafta bir yazı geldi epale calışatı olacakmıs ve benim ismim veridi katılacak kişiler listesine içerik nedir bilgisi olan var mı antep de olacakmıs bizi oraya kim götürüyor içerik nedir

Her ilde oluyor hocam bu 3 gün sürüyor.3. gün öğle bitiyor.ildeki tüm Halk Eğitim merkezlerinden müdür ve bir öğretmeni katılıyor.yetişkin eğitimiyle ilgili bir çalıştay.kaldığınız otelde termal olur büyük ihtimal

31 ekim-1 kasım da yine antalya da yapıldı. 2 sene önce konyada ve 2 sene önce yine aralık ayında antalyada yapıldı. 3 kere katıldım. her bölgede, her il de yapmaya bu platformu tanıtmaya çalışıyorlar. https://epale.ec.europa.eu/en adresine üye olarak gidiniz. bu sitede yetişkin eğitimiyle ilgili haberleri, etkinlikleri paylaşabiliyorsunuz. yetişkin eğitimiyle ilgili projelerinize ortak arayabiliyorsunuz. tam karşılığımı bilmiyorum ama e-twinning in yaygın eğitimdeki karşılığı galiba.
yarım gün platformu tanıtıyorlar. daha sonra epale'nin 3 ayda bir değişen temalarıyla ilgili üniversite hocaları sunum ve etkinlik yapıyor. değişiklik için gidilebilir. yalnız ödenek ile ilgili biraz sıkıntı oluyor.

Geri