250000 km dizel 2005 fiesta

Kodla Büyü

lefke

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu araba ne kadar yapar 19000 e bir arkadaş almış bana çok geldi hocam

Arkadaşınız kazığın alası yemiş 2009 ları falan araştırsan 19000 alırsın

orada ikiyüzelli bin km mi yazıyor ben mi yanlış okuyorum.

oha be hocam. yuh dedim ilk okuduğumda... ya nasıl olur bu fiyata alınır? şimdi anlıyorum araba alım satımdan nasıl para kazandıklarını :roll:

Şans kısmet işi hocam..Mesela aynı araba bende olsaydı 16 bin isterdim,aylarca da elimde kalırdı araba :) ama kesinlikle 19bin etmez,ayrıca çok masraf çıkartır..

Daha önceki kullanan elemanlar bakım vs zamanında yaptırdılarsa çok sorun olacağını düşünmüyorum. ama yine de o kilometreye o para çok.

o kadar kilometre yapmış alınabilecek tek araç var mercedes. diğer markalar için 250 bin ürkütücü.

2008 model bi önceki kasa fiestayı 85 binde 20 000 e 4 ay vade ile zor saatım geçen sene değişeni filanda yoktu gayet temizdi

2004 model 40 binde temiz bir dizel fiestayı arkadaş 24 bine aldı. 250 bin çok yüksek km.

bence bi baktırın onu muhtemelen km yanlıştır.o km yi bi 200 bin yaptıktan sonra sıfırlatıp yapmışlardır.şirket aracı olduğu açık.

km çok fazla ben o km araba almazdım ama piyasada fiyatlarda çok düşük değil. aracın 100.000 lerdeki piyasası zaten 20.000 civarı.

Geri