25000 Drivers Universal Pack for XP/2000 Vol. 1

Kodla Büyü
25000 adet sürücü bulunmaktadır.cd ye yükleyin sürücü aramak zorunda kalmayın. yeni ve eski bilgisayarlar için. sonra saatlerce internette sürücü arıyoruz malum.buna gerek kalmıyor indirin sürücüler elinizin altında olsun

teşekkürler bende bunu arıyordum ama 1 cd ye alır mı ki hem bunları tek tek indirmek sorun olacaktır hızlı indirme yeri olsaydı

indirmedim ama inen tüm dosyalar biraradayken birinci dosyaya sağ tıklayıp "extract here" yada "buraya çıkart" dediğinizde olmuyo mu?

hocam hepsini seç sağ tıkla winrar dan klasöre çıkar dosyanın adı yazıyor en altlarda zaten onu seç o kadar

Partların hepsini indirdikten sonra sağ tıklayıp buraya çıkart dediğinizde açması gerekiyor. AÇmıyorsa bir pencerede hata veriyosa, o zaman parçalar tam inmemiştir.

hepsini bi klasorun içine koydum cıkart dedim aynısından var deişsin mi dedi tümüne evt dedim yanlışmı :!:

Ya arkadaşlar elli yol denedim.Şu teşekkür eden arkadaşlar nasıl açmışlar . Anlatsalarda bizde öğrensek..

Hakan_1758' Alıntı:
hepsini bi klasorun içine koydum cıkart dedim aynısından var deişsin mi dedi tümüne evt dedim yanlışmı :!:

hocam hepsini seçiyorsun birini değl hepsini seçiyorsun sonra sağ tıkla winrar ile sonlarda klasöre çıkart (dosyanın adı) ne yazıyorsa dosyanın adında onu seçiyorsun o kadar

tek tek çıkarıp dosyanın adı var değişsinmi derse olmaz

sedat01' Alıntı:
ben dosyaları indirdim .birleştiremiyorum yardım!!!!

Dostum birinci dosyayay sağ tıkla ve DİZİNE ÇIKART de. ondan sonra o diğerlerini zaten çıkartır. ok?

eğer hata veriyorsa, o hatayı buraya yaz ya da özelden yaz ok?

Geri