25.000 tl ye Kadar Araç Önerilerinizi Bekliyoruz

Kodla Büyü

cihan_55

Üye
www.bilgisayarbilisim.net 'in saygıdeğer üyeleri değerli meslektaşlarım.

Okulumuzdan öğretmen arkadaşımıza araç almayı düşünüyoruz. Maddiyat olarak en fazla 25 000 tl ye kadar araç alabiliriz. Bu konuda sizlerin değerli görüşlerinizi önemsiyorum . Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Şimdiden okuyan ve yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

hocam öncelikle bu fiyatlara alacağınız aracı iyi araştırmanız gerekir.. benim önerim hyundai getz olur bu fiyatlara ama dediğim gibi aracı iyi araştırın

hocam bu soruya cevap verebilmek için öncelikler lazım.Sedan hatcbak otomatik manuel? ilk aracı mı olacak?

hyundai elentra aldık 19bine..hyundai accentlere de bakılabilir.benim bütçem 22 binliraydı.21 bin dedi adam 19a aldık 2000 model tabi araç.150binde kmsi.

Arkadaşların dediği gibi iyi araştırmak lazım.

Hyundai accent /getz
Peugoet 206
Opel corsa
Renault Clio

ilk akla gelenler..Tabi manuel otomatik ,dizel benzinli,km si derken fiyatlar çok oynuyor

Opel corsa otomatik vites olabilir.
Fiat punto
Opel astranın eski kasalarıda düsünülebilir.
Aracı alacak kişinin ihtiyacı daha önemli. Uzun yol mu yapacak yoksa her gun gidiş geliş mi yapacak.
Bayan ise opel corsa en ideali hem otomatik hem ufak rahat park edilebilir.

2003 Astra Sedanlara bakılabilir . Yakın arkadaşım kullanıyor çok memnun.

Bu modeli duymamış olabilirsiniz ama Citroen xsara yı diğerleriyle kıyaslamadan karar vermeyin.
2001-2004 arası 1.6 benzinli 110 beygir olan modeli tavsiye edebilirim.

25000 tl ile alınacak araba ortalama 2000-2006 modellere denk gelir. vw kullanıcısı olarak Sedan için bora - hatback için golf veya pola ancak ilk arabanız olacaksa renault veya hyundai lere bakmanızı önerebilirim.

hocam kesinlikle toyota corolla 93-98 arası gl yada gli öneririm. ben kullanıyorum çok memnunum. yakıtı az satışı çok kolay.. sanayi yüzü görmez

Hocam arabayı aldığın zaman sana zahmet ne aldığını yazarsin. Bide tercihinde etkili olan şeyi yazabilirsen.

İlk arabam ve 2 yıldır kullanıyorum.. Kesinlikle temizini bulursanız Fiat Albea 1.3 multijet Dizel (model yılı 2006 civarı olabilir) alın.. Bazıları boş teneke araba diyecektir şimdi ama bu araba benim için gayet ekonomik oldu.. Hem MTV vergisi ve yedek parça ucuzluğu, hem yakıtı tam bir memur arabası..
Agresif kullanmak istemiyorsanız, işten eve ve haftasonu da sakince gezecekseniz tam sizlik.. En az 5 sene daha binerim bakımları da tam olursa..

biraz geç olacak ama araç olarak ben de o civarlarda bakıyordum... 2005 model toyata yaris 1.0 211 bin de benzinli bir araç aldım... sadece cam altı boya vardı değişen yoktu... o kadar boya takıntım yoktur... 13 yıllık araçta o kadar olur... 26 bin ve 500 tl civarı işlemler için ödedim... Çok memnunum... lpg hiç değmemiş... az yakıyor... çekiş sorunu yaşamıyorum... 28 - 30 verseler satmam... işimi fazlasıyla görüyor... aldığım arkadaş temiz kullanmış... uzun yol da yaptık... hiç sorun yaşamadım... kesinlikle tavsiye ederim...

Geri