24 kasım öğretmenler günü :gününde okulda kutlanacak yazısı

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar.
aydın memden gelen yazı 24 kasım cumartesi günü okulda gününde kutlama yapılacaktır şeklinde.diğer illerde durum nasıl
öğretmene zulüm günü olarak adını değiştirmelerini istiorum 24 kasımın :|

Antalyada da cumartesi malesef:( kendi kendimize günümüzü kutluyoruz ceza olsun diye de cumartesi okula çağırıyorlar

valla hocam biz okulda cuma günü tören yapılacak ama bide ilçedeki törene katılmamız istendi cumartesi.

Şaka gibi ya. Harbi var ya. Cumartesi en güzel kutlama biraz daha fazla uyuyarak olurdu aslında. Sabahın köründe kalk, kahvaltı yap, giyin, soğukta okula git vs....

nede olsa biziim günümüz kendi kendimizi tebriğe okula gitmeliyz tabiki evde öğretmen değiliz ne de olsa gerçi evine yazılı kağıdı götüren derse hazırlanan bizleriz ama
büyükler bizden iyi biliyordur heral

Ben öğretmenler gününde herhangi bir kutlama, tören, yemek vesaireye katılmama kararı aldım. Katılmayacağım. Zorla getiremezler kimseyi.

öğretmene öğretmenler gününde ceza gibi ya :x umarım bizim ilde böyle birşey istemezler

hayır da neyini kutlayacaz kutlanacak ne ayrıcalığı varki konum belli insanların bakış açısı belli bunları mı kutlayacaz ben ne yemek ne bişey katılmıyorum

bursa'da da gününde yapılsın yazısı geldi anlamadığım şey öğrenciyi okula bizi kutlasın diyemi çağıracağız ne saçma sey olmus. bir de ikramiye saçmalık haberi çıkmış yine ülke bizi milyarlar kazanan üstüne tam maaş ikramiye alan beleşçiler olarak bilecek. her yıl bu saçmalıklardan sıkıldım.

cumartesi kutlanacak diye gelen yazı cumartesi günü açık öğretim sınavı var öğretmenler görevli diye cumaya alındı burdan buyurun arkadaşlar.

Bizde Sadece müdür yardımcıları ve okul tarafından görevlendirilen 5-6 öğretmen valilik önündeki törene katılacaklar.. :)

ckayatr' Alıntı:
bursa'da da gününde yapılsın yazısı geldi anlamadığım şey öğrenciyi okula bizi kutlasın diyemi çağıracağız ne saçma sey olmus. bir de ikramiye saçmalık haberi çıkmış yine ülke bizi milyarlar kazanan üstüne tam maaş ikramiye alan beleşçiler olarak bilecek. her yıl bu saçmalıklardan sıkıldım.

ankarada da cumts :(( haklısınız hocam öğrencilere gelin bizim günümüzü kutlayın dicez sanırım ??

artık herşey o kadar ŞEKLE büründü ki, şu durumun sonucunun bile FARKINA VARILAMIYOR... Gözler kapalı, kulaklar kapalı, akıl kapalı.... spring hocamın dediği gibi öğrenciye zorla günümüzü kutlattıracağız... Acaba günümüzü kutlamaya gelmeyenlere ceza mı versek!!! onu da geçtik, ödül nerede? öğretmen cumartesi keyfine mi bakmak ister yoksa eziyet gibi okula gitmek mi ister? bunun bile farkına varıp düzgün iş yapamıyorlar yazık... bizim müdür bir de veli toplantısı yapıyor yarın, neresinden konuşursanız konuşun...

Cumartesi il tarafından yapılacak törene gideceksiniz dediler bize de, ben de herkes gelecekse gelirim gelmeyecekse gelmem dedim, tartıştık müdürle. Gitmeyi düşünmüyorum yarın, bir şey olur mu ki :roll:

desertrose' Alıntı:
Cumartesi il tarafından yapılacak törene gideceksiniz dediler bize de, ben de herkes gelecekse gelirim gelmeyecekse gelmem dedim, tartıştık müdürle. Gitmeyi düşünmüyorum yarın, bir şey olur mu ki :roll:

bi kere bana da böyle denmişti, ciddiye alıp gittim, vallik önünde kalabalık yapmak için çağırıldığımı orada fark ettim.
Törenden sonra halk eğitimin salonunda program var dediler, hadi gidip görelim dedik.... demez olaydık! kalabalık olsun diye 800 kişilik salona 2 katı öğretmen çağırmışlar tıklım tıklım olmuş. Bu manzarayı görünce aynen geri döndüm bi daha mı! asla...

Geri