22 EKİM ANKARADAYIZ!!

Kodla Büyü

Eylem tarihinin 22 Ekim olmasıyla ilgili;

• Evet, 22 Ekim güzel tarih, destekliyorum

Oy: 106 62.0%
  • Hayır, Aralık ayına sarksa da olurdu

Oy: 45 26.3%
  • Farketmez

Oy: 20 11.7%

• Kullanılan toplam oy
    171
pinarsan83' Alıntı:
dkc' Alıntı:
Şuanda kanal a gece bültenindeyiz.

Gerçekten güzel bir eylem olmuş. Düzenleyenlere ve katılan arkadaşlara teşekkürler.
Akşam bütün ulusal kanalların haberlerini aynı anda izledim, hiçbiri mi vermez yaa. Bir tek kanal a verdi o da ankara merkezli olduğu için heralde.

Ya hocam ben ntv ye bundan çok daha güzel bir röportaj vermiştim..Ama yayınlamadılar...Ama kanal a da saolsun bayaa uzun göstermiş..Röpörtajı kesmemişler saolsunlar söylediklerin hepsini yayınlamışlar... :lol: :lol: :lol:

Röportajı verenler gerçekten sorunlarımızı güzel bir şekilde ifade etmiş. Teşekkürler. Sosyal ağlarda paylaşalım haber linklerinden video daha etkili olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=8AYSrbVJTFo

pinarsan83' Alıntı:
Basın açıklamasının tam metnini paylaşmışsınız hocam...Gelen tüm arkadaşların emeğine sağlık...Hala bu emeğe hiç katkısı olmayanlarında abuk subuk karalamaları artık bizi hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççç yıldıramaz....Bu gün kü eylemimiz süperdi...Orada neredeyse polislerle kolkola arkadaş gibi gittik biz bu eyleme...Bu basın duyurusunu çoook siyasi bulan arkadaşlara söyleyecek çooooooooooookkk büyük laflarımm var ama kendileri siyasetin ve politik olmanın ne demek olduğunu bilmedikleri için olsa gerek korkakça yaşamaya devam etsinler diyorumm sadece..Biz alnımızın akıyla isyanımızı dile gitrdik ve hakkımız olanı istedik..Gelen ve orada kaykıran arkadaşlarla tek yürek olduk bunu herkes anlayamaz.....Her şey siyasal hayatta zemin bulabilir.Ama malesef bu ülke o kadar apolitize edildi ki bizim derslerimizi isteme şeklimizi aşırı siyasi bulanlar var.Hah ahah diyorumm..Siyaset nedir üzerine biraz okumanızı tavsiye ediyorum...Apolitizmden kurtulup biraz daha haksızlıklara karşı duyarlılığa davet ediyorum tüm arkadaşlarımızı...Bence daha siyasi olmalıydık...Bize bu kazığı atan siyasi iktidara daha da söyleyecek şeyimiz vardı ama malesef ki yasal sınırlar içinde kalmak zorundayız.....

Kurbanlık inekler bile bizdennn çoookk daha değerli bu ülkede ki bu akşamki ana haber bültenlerinde boy boy 5 dakikalık haberlere çıkmışlar....aman siz siyasete bulaşmayınız....

Gelen arkadaşlar
:alkis: imza

Katılan bütün arkadaşlara çok teşekkürler...
:alkis: :alkis: :alkis:

katılan, özellikle röportajları veren arkadaşları tebrik etmek istiyorum. hafta sonu da çalıştığım için eyleme katılamadım. ama gönlüm hep oradaydı. umarım eylem birilerini uyandırır ve derslerimiz ve itibarımız geri verilir.

arkadaşlar 27 ekim 2011 perşembe günü saat 9:30- 11:00 arasında
Tunay alkan ankaradaki 28.Ulusal bilişim kurultayın da konuşmacı olarak katılacaktır...
gidebilecek arkadaşlarımız varsa lütven gitsin orda da hakkımızı arıyalım....

burdan takip edebilirsiniz:
http://www.bilisim.org.tr/index.php?op=1
:++:

Tebrik ederim arkadaşlar.İnşallah gerekli merciler bu seslere kulak verirlerde, bizi hatırlarlar.

Arakadaşlar dün NTV bize baya ilgi gösterdi eylemi çekti bir sürü röportajda yaptı twitter ve mail atabilenler atsınlar .ben atıyorum sürekli.belki yayınlatabiliriz...

Arakadaşlar eylemimizin NTV'de yayınlanması için bende meil attım...
Atmayanlarda bir zahmet atsınlar...
:++:

Arkadaşlar eylem güzel hoşta katılım az.. Arkadaşlara söyledim ama bir sonraki bir eylem zamanı belirlenmeli ve şimdiden katılımın artması için birşeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum.. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler...

sefatetik' Alıntı:
Tebrikler özgür ve pınar hocaya bu zor zamanda bu işi becerdiğiniz için....
hocam bu işi eylem için az ya da çok çalışan ve eyleme katılanlarla hep birlikte gerçekleştirdik.. tekrardan herkesin emeğine sağlık..

sefatetik' Alıntı:
Meb ten haber gelir gelmez ikinci bir organizasyon daha yapabiliriz...
esaytekin' Alıntı:
Umarım devamı gelecektir. Biz BT öğretmenleri hakkımızı sonuna kadar savunacağız...Gelen herkese çok teşekkürler... :++: :++: :++:
hocam bence de ara vermeden devamını getirmeliyiz. mebi sürekli sıkıştırmalıyız. ve kamuoyunda sürekli gündemde kalmalıyız. ve şubattan önce bir tane daha, daha organize ve daha kapsamlı bir eylem gerçekleştirmeliyiz. dernek çalışmaları ve sefa hocanın görüşmeleri umarım bu taih öncesine denk gelir. dönemi eylemle kapatırız, belki 2.döneme isteklerimiz meb tarafından anlaşılmış şekilde gireriz..

bir de gerçekten eylemle ilgili bağlantıları her platformda paylaşalım.. memurlarnet verbilir, ntv, showtv, bunlar da ordaydı ama anlamış deiğim bu kanalları..

dün haberlerde gördüm, bayan bi meslektaşımız çok güzel olayı özetledi. orda bizim adımıza bulunan herkese teşekkürler

Eyleme katılan her arkadaşıma sonsuz teşekkür ederim, umarım gözlerini, kulaklarını ve ağızlarını kapatıp bizi yok sayan Sayınlar dürtülmüştür. :alkis: :alkis: :++: :alkis:

umarım bidaha ki eyleme kimse başkasının yerine katılmaz,herkez kendi yerine katılır,sayıda bu sayede artar,zira eyleme katılan öğretmenlerinin sayısını genele vurduğumuzda katılım %0.001 lütfen biraz daha duyarlı olalım....

Bu gün bizim okuldaki bir sınıf öğretmeni. Bilişim Öğretmenleri eylem yapmış dedi bana. Hangi kanalda izlediniz dedim ulusal bir kanaldı dedi. NTV olabilir dedi. Sitem etti bide devleti eleştirdi. :) Katılım azda olsa ses getiriyor, bir de çok kişiyle organize olup büyük bir eylem yapabilsek daha güzel adım olur :)

kanal a ulusal yayın yapan bir kanal...Röportajınbüyük bir kısmını veren bendim arkadaşlar.Dilimin döndüğünce derdimizi anlatmaya çabaladım....Funda ve başka bir arkadaş daha konuştular...Eyleme katkı sağlayan, emeği geçen ve katılan herkese gönülden teşekkür ederim...Organizasyonu ÖZGÜR HOCA,FUNDA ve BEN yaptık...Duyumlaırıma göre Bakanlığın kulağına gitmiş eylemimiz.Bir nebzede olsa ses getirebildiğimize inanıyoruz...Katılım daha fazla olsaydı çok daha farklı olabilirdi..Bir sonraki eylemde BT öğretmeni arkadaşlarımdan daha fazla duyarlılık bekliyorum..Haberi aşağıdaki linkten 23.10.2011 tarihli haber bültenine tıklayarak izleyebilirsiniz..Youtube danda izleyebilirsiniz..Eylemn geri kalan görüntülerini ve fotoğraflarına da face grubumuzdan ulaşabilirsiniz...Bir sonraki eylemimize katılımın daha büyük olması dileğiyle...

http://www.youtube.com/watch?v=8AYSrbVJTFo

https://picasaweb.google.com/1133603055 ... ksiCodesdi

http://www.kanalahaber.com/ana-haber-haberleri-22.htm

Face Grup linki.........

http://www.facebook.com/#!/groups/116604415107122/

collision' Alıntı:
sarı_sarı' Alıntı:
collision' Alıntı:
dün haberlerde gördüm, bayan bi meslektaşımız çok güzel olayı özetledi. orda bizim adımıza bulunan herkese teşekkürler
hangi kanalda gördünüz hocam?
istanbuldaydım hocam kanal a diye bi kanaldı yerel mi ulusal mı bilmiyorum
kanal a dan videoyu bulduk da başka bir kanal mı acaba diye merak etmiştim hocam ntv ile cnbc-e de oradaydı ama...

Geri