22 EKİM ANKARADAYIZ!!

Kodla Büyü

Eylem tarihinin 22 Ekim olmasıyla ilgili;

• Evet, 22 Ekim güzel tarih, destekliyorum

Oy: 106 62.0%
  • Hayır, Aralık ayına sarksa da olurdu

Oy: 45 26.3%
  • Farketmez

Oy: 20 11.7%

• Kullanılan toplam oy
    171
kanal a ana haber bültenine çıktık arkadaşlar.....bu geceki tekrarlarında da çıkacktır..bayaa yer vermişler.... :D

ya arkadaşlar oraya gidip eylemde bulunan organize eden arkadaşlara teşekkür edeceğinize basın açklamasından bahsediyorsunuz. Yapmayın . Arkadaşlarımıza teşekkür etmeliyiz. :alkis: :alkis: Bırakın artık birşeyler yapmak isteyenlere köstek olmayı. Bırakın formatörlükten alacağınız full ekdersi kaybetme korkusunu. Kendinize özünüze öğretmenliğinize dönün. Unutmayın resim müzik derlseri de 1 saat notu var ve öğretmenler.
Orada bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum

Oncelikle belirtmek isterim var olan hükümet yanlısı değilim, evet daha siyasi ve sert de konuşabiliriz durumumuzla ilgili bunu hak ediyorlar,

dile getirmeye çalıştığm konu şuki, basın yanlı, siz hükümete laf ederek hakkınızı ararsanız sizi haber yapmıyorlar, korkutulmuş, sindirilmiş bir toplumuz artık biz,

ayrıca aramızda bizimle aynı haksızlıklara maruz kalan ve sırf hükümetlerini eleştirmemek adına bu tür organizasyonlara katılmayan büyük ihtimalle yüzde 50 oranında bir kesim var, bu adamların canını alsan kendilerinden önce taraf oldukları kesimin çıkarını düşünüyorlar, her konuda

ülkenin bu durumunu göz önüne aldığımızda, tarafsız olamassak destek bulamayız, haber bile yapılmayız işte, bizi bu hallere hangi hükümet getirdi hepimiz çok iyi biliyoruz, fakat bilmiyormuş gibi davranıp, sadece haklı olduğumuzu vurgularsak, beyinlerine hitap edersek, belki daha uygun olur

eyleme katıldık. bence iyiydi. :++: Öğretmen arkadaşlarla eylemden sonra oturduk. sohbet ettik. umarım bundan sonra daha kalabalık eylemler yaparız :)

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. tebrik ediyorum hepsini ayrı ayrı :+1:

bende gelen herkese tüm öğretmenlerimize ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum... 6 kişi olcaktık ama 8 kişi geldi gruptan çok memnun olduk umarım herkes iş işten geçmeden biinçlenir bu konuda ve zerine düşenleri yaparlar...

Şuanda kanal a gece bültenindeyiz.

Gerçekten güzel bir eylem olmuş. Düzenleyenlere ve katılan arkadaşlara teşekkürler.
Akşam bütün ulusal kanalların haberlerini aynı anda izledim, hiçbiri mi vermez yaa. Bir tek kanal a verdi o da ankara merkezli olduğu için heralde.

Organizasyon çok güzeldi ama gündemin yoğunluğuna denk gelmesi kötü oldu..
ayrıca bazı arkadaşlarım beni bir hayli hayal kırıklığına uğrattı.. ilerleyen zamanlarda açıklayacağım..

Umarım devamı gelecektir. Biz BT öğretmenleri hakkımızı sonuna kadar savunacağız...Gelen herkese çok teşekkürler... :++: :++: :++:

dkc' Alıntı:
Şuanda kanal a gece bültenindeyiz.

Gerçekten güzel bir eylem olmuş. Düzenleyenlere ve katılan arkadaşlara teşekkürler.
Akşam bütün ulusal kanalların haberlerini aynı anda izledim, hiçbiri mi vermez yaa. Bir tek kanal a verdi o da ankara merkezli olduğu için heralde.

Ya hocam ben ntv ye bundan çok daha güzel bir röportaj vermiştim..Ama yayınlamadılar...Ama kanal a da saolsun bayaa uzun göstermiş..Röpörtajı kesmemişler saolsunlar söylediklerin hepsini yayınlamışlar... :lol: :lol: :lol:

Geri