22 Ekim Ankara eylemi -İL ÖRGÜTLENMESİ

Kodla Büyü

pinarsan83

Aktif Üye
Arkadaşlar süremiz çok az eyleme katılacak kişiler hangi ilden ve kaç kişi katılacaklarını bildirsinler.Yazılan mesajlara bu mesajı güncelleyeceğiz....

ANKARA,,,,(pinarsan83+5kişi)

istanbul- pendik (ilçe aynı olması şart değil, giden varsa konuşalım)

Katılımcı arkadaşlar lütfen sayılarınızı belirtiniz.....

İstanbuldan katılımcılar lütfen sayılarınızı bildiriniz...Ona göre ulaşım aracını ayarlamaya çalışacağız.....

Amasya - 1 kişi (Amasya'dan gelecek başka kişiler varsa iletişim kuralım.)

arkadaşlar gidenelr yanlarına arkadaşlarını tanıdıklarınıda alırlarsa kalabalık oluruz. illede bilgisayar öğretmeni olunacak diye bir şey yok. Toplayın arkadaşlarınızı. :)

29 kişi mi sadece ? Nerdesiniz sızlanıp duranlar, normunu kaybedince soluğu forumda alanlar hanisiniz?

hocam geleceklerdir, facebook üzerinden ve telefonla görüştüklerimiz de var. umarım kalabalık olur..

Ben de varım. daha yeni okudum haberi. ne yapıyoruz? keçiören/ankara

hocam 11.30 da ykm önünde buluşup 12.00 da meb önünde basın açıklaması yapıyoruz lütfen tanıdığınız tüm BT öğr arkadaşlarınıza iletiniz hala duymayanlar var çünkü....

bütün arkadaşlarımı çağırdım üniversitemde tanıdık herkese söyledim hacettepelilerdende ulaştım inş kalabalık oluruz....

arkadaşlar zamanımız çok kısıtlı, organize olabilmek güç sanki. bir de gündem terör saldırılarına odaklanmışken istediğimiz tepkiyi oluşturamayabiliriz. daha ileri bir tarihte katılımın da yüksek olacağı kanısındayım..

lek' Alıntı:
pin_eses' Alıntı:
bursa(bursa dan başka gidecek varsa haberleşelim.)
hocam ben de bursadan gelmek istiyorum. nasıl yapacaksınız?
ben kimseden ses çıkmayınca bu gece esk.e gitmeye orda bir gün kalıp ertesi gün sabah erken hızlı trenle ank.ya gitmeye karar vermiştim. sen nasıl gitmeyi düşünüyorsun

22 EKİM 2011 CUMARTESİ

11.30 YKM ÖNÜ (GÜVENPARK)
12.00 MEB ÖNÜ BASIN AÇIKLAMASI-EYLEM

BOZUK FARE VE KLAVYELERİNİZLE BEKLİYORUZ....

özellikle ankara üniv ,hacettep üniv gibi ankaradaki bt bölümü okuyan 1.2.3.4. sınıftaki tüm arkadaslarımızı eksiksiz bekliyoruz...

lütfen onlara ulasabilecek olanlar varsa elinden geleni yapsın ben hacettepe 3. sınıfta okuyan bi arkadastan 20-30 arası kişi getirecegi sözünü aldım ;)

Geri