2022000424 nolu 3.02.03.02.040 - Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

mutlu112

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2022000424 nolu 3.02.03.02.040 - Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursu
Arkadaşlar bu kursa resen alındım . uzaktan. mebbis de adam akıllı bilgilendirme yok. Bilgisi olan var mı.

Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursu
17/01/2022 30/01/2022 arası benim
hangi platform üzerinden bağlanacağız bende bilmiyorum
resen atandım bende

Bir resen de benden. Daha ilginci de daha önce Ankara da almıştım bu eğitimi

Aynı mesaj bana da geldi.
MEBBİS Faaliyetler kısmından aynı kursun başka tarihlerdeki içeriğini inceledim;

İçerik ve Açıklamalar : Kişisel Veri Paylaşım Onayı Gerektirir. Eğitim:https://lms.netacad.com/course/view.php?id=892606 linkinden gerçekleştirilecektir. Eğitim Gün ve Saatleri: Pazartesi ve Çarşamba: 19.00-21.30 arasında olacaktır.

bu şekilde bir açıklama yazılmış.

zorunlu bir eğitimin mesai saati dışına konulmaması gerekir. çoğu sendikanın mesai saati dışındaki faaliyetlere katılmama kararı bulunuyor

2006oncesi kursu aldim
diye hatirliyorum
ama mebbis de listekeyenedim,nasil goruyoruz bunlari?

Mebbisteki diğer ccna1 kursları ile aynı değil.

+1 resen
Bu ne ola ki

Numarası 2022000424
Faaliyet Adı 3.02.03.02.040 - Network CCNA-1 (Bilgisayar Ağlarına Giriş) Eğitici Eğitimi Kursu
Baş.Tar. 17/01/2022
Bit.Tar. 30/01/2022
Tipi Uzaktan
Eğitim & Konaklama Yeri Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, - MERKEZ TEŞKİLATI/BAKANLIK
Katılım Kursiyer

buldum,
2008000131 Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi ve Dıscovery CCNA 1 Kursu 02/06/2008 13/06/2008 Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Kurs Merkezi Kursiyer Başarı belgesi,
simdi nasil bi yol izlenecek aldigimiz egitimi tekrar alacak deiliz herhalde dilekce yazmak mi gerek?

2016 da alanları bile tekrar resen almışlar. İptal edilmez deniyor, siz bilirsiniz yine de…

hocalarım geçen yıl Cisconun verdiği
1.01.01.08.005 - Bilgisayar Ağlarına Giriş Eğitimi (CCNA 1) Kursu vardı
bu kursu alanlara mı resen atadılar yoksa herkese mi?

Mebbisteki diğer ccna1 kursları ile aynı değil.
Ben içerik olarak bir fark olacağını düşünmüyorum. Cisco nun eğitimleri standarttır diye biliyorum.

Meb'den gelen kursu resen aldığımı görünce hemen mebbisten veri paylaşım iznini verdim. Sonra yukarıdaki linke tıkladığımda; (cisco'dan üyelik yaptım aynı zamanda)
"Üzgünüz, bu Cisco hesabıyla ilişkili bir NetAcad hesabı bulamıyoruz." şeklinde bir uyarı alıyorum. Kurs günü bir problem yaşar mıyım. Şu an yapmam gereken bir şey var mı ?

ben de resen alınmışım sms geldi.
iki haftalık uzun bir süreç ve bu süreçte evimde olmayacağım. gittiğim yerde de internet yok. bakalım nasıl olacak

Bu kurs tüm bilişim öğretmenlerine otomatik tanımlanmış anladığım kadarıyla. Cisco üzerinden canlı yapılan bir kurs olduğunu sanmıyorum. Çünkü Cisco canlı ders sistemi belli sayıya kadar hizmet verebiliyor. Ben de aldım bu kursu ama bakalım bu kurs video tabanlı bir kurs mu göreceğiz artık

CCNA (1,2,3,4) kurslarını sağ olsun Erdal Hoca ve Ahmet Hoca'dan almıştım. Şimdiki Eğitici Eğitimi kursuymuş. Biraz farklı sanırım.

Bu arada ben de resen.

Keşke beni de resen alsalarmış. Daha önce katılmıştım online olarak ama ödevleri zamanında gönderemediğim için eğitici olamamıştım. Burdaki "eğitici" ünvanı Cisco platformunda aynı eğitim için eğitici oluyorsunuz.

Geri