2021-2022 Meslek Dersleri Yıllık Planları...

Kodla Büyü
11. sınıf sunucu işletim sistemi dersi de benden olsun :) geçen senenin planındaki konuları bu senenin çalışma takvimine göre ayarladım.
yine de kontrol edin.

Ekli dosyalar

• SUNUCU İŞLETİM SİSTEMİ 11. Sınıf - 2021-2022.rar
    15.5 KB · Görüntüleme: 175
Hocam plan sanki ders bilgi formlari ve module uymamiş gibi.
Hocam ders bilgi formunu dikkate alarak ve kitaptaki konulara göre hazırladım. örneğin nesne tabanlı programlama da ÖĞRENME BİRİMİ Çalışma Ortamı ve Temel İşlemler 30 saat yani 3 hafta aynı şekilde diğerlerini de bu şekilde yaptım hatam varsa hangi konularda olduğunu belirtirsen düzetmiş oluruz.

Hocam ders bilgi formunu dikkate alarak ve kitaptaki konulara göre hazırladım. örneğin nesne tabanlı programlama da ÖĞRENME BİRİMİ Çalışma Ortamı ve Temel İşlemler 30 saat yani 3 hafta aynı şekilde diğerlerini de bu şekilde yaptım hatam varsa hangi konularda olduğunu belirtirsen düzetmiş oluruz.
Mazur gorun hocam emeginize saglik sadece robotik dr 2. Donem konulari aklima takildi siz ayri ayri projelendirmişsiniz. Fakat yazin yapilan egitimde 8 ana proje uzerinden proje bazli ilerleniyor diye aklimda kaldi.

Mazur gorun hocam emeginize saglik sadece robotik dr 2. Donem konulari aklima takildi siz ayri ayri projelendirmişsiniz. Fakat yazin yapilan egitimde 8 ana proje uzerinden proje bazli ilerleniyor diye aklimda kaldi.
Eğitime katılmadığım için bir bilgim yok o konuda ancak ders bilgi formunu incelediğim de öyle bir bilgi göremediğim için bende normal her konunun anlatılması gerekeceğini düşünerekten böyle yaptım. Ama öyleyse düzeltelim hocam...

Eğitime katılmadığım için bir bilgim yok o konuda ancak ders bilgi formunu incelediğim de öyle bir bilgi göremediğim için bende normal her konunun anlatılması gerekeceğini düşünerekten böyle yaptım. Ama öyleyse düzeltelim hocam...
nakil problemi olmasa cok guzel dusunulmus fakat nakil olabilecek ogrenciler acisindan modul ile birlikte 8 ana proje vardi. Biz set hazirladigimiz icin dernek(ROBKOD) olarak erkenden ulasmistik icerige ve ona uygun set hazirladik okullara sunmak icin. IMG-20210901-WA0007.jpg
Simdi bakamadim ama uygun zamanda 2. Don uygun gorulen projeleri paylasirim istege gore eklersiniz belki hocam..

İnternet programcılığı ve işletmelerde beceri eğitimi için plan var mı arkadaşlar?

Geri