2020000461 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

stbolen

Aktif Üye
Arkadaşlar bu kursa başvurmuştum. Bugün saat 16 da ilk ders olacak yazıyordu. Ancak ne mail geldi, ne sms geldi. Verilen linke girince de bu cisco hesabıyla ilişkili netAcad hesabı bulunamadı yazıyor. Bekleyecek miyiz. Nasıl bir yol izleyeceğiz.

Aynı durum ben de mevcut. Herhalde haftaya yapacaklar. Python eğitimi de böyle başlamıştı

arkadaşlar bugün bana ciscodan mail gelmiş. Kayıt olmak için tıklayın diye. Sanırım hesapları oluşturmuşlar.

Resim

Ekli dosyalar

• 2020-11-02 16_31_01-Global NetAcad Instance _ I'm Learning _ Networking Academy.png
    2020-11-02 16_31_01-Global NetAcad Instance _ I'm Learning _ Networking Academy.png
    183.1 KB · Görüntüleme: 74
Arkadaşlar bu kursa başvurmuştum. Bugün saat 16 da ilk ders olacak yazıyordu. Ancak ne mail geldi, ne sms geldi. Verilen linke girince de bu cisco hesabıyla ilişkili netAcad hesabı bulunamadı yazıyor. Bekleyecek miyiz. Nasıl bir yol izleyeceğiz.

Hocam şöyle bir dosya var belki yardımcı olur size

Ekli dosyalar

• Siber Güvenliğe Giriş SIKÇA SORULAN SORULAR (1).pdf
    114.6 KB · Görüntüleme: 62
İletişim izni verdim fakat herhangi bilgilendirme sms veya mail almadım giremiyorum

ben de kendim üye olmuştum. mail falan da gelmedi. linke tıklayınca netacad sayfası açılıyor ama kurs görünmüyor

Geri