2020000230 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
@merveogrtmn hocam resim1 deki kurs bilgilerin olduğu yere tıklayarak bir sayfa açılarak şifrenizi girerek kurs bölümü açılarak. Orada gerekli bilgiler bulunmaktadır. Saat 6.30 da eğitim linki gelecek

arkadaşlar mail geldi ama yapamıyorum lütfen birisi adım adım anlatabilir mi
networking academy maili geldi
active account yazan yere tıkladım bir form geldi onu doldurdum,doğum tarihim temmuz du ama nisan haliyle kaydetti,düzeltme de yapamadım.sonra resim 1 deki sayfa geldi.
bir de canlı ders için bir link geldi resim 2 deki gibi
tıklayınca resim 3 geldi ama oraya hiçbirşey giremiyorum yazı yazma yerleri pasif
hiçbişey anlamadım ne yapmalıyımmmmm
yardım edin lütfen

Hocam ilk resimden görünen o ki sisteme kayıt olmuşsunuz. İkinci resim, sizi canlı eğitime davet eden bir resim, sorun yok. 3.resim henüz saati gelmediği için Canlı Eğitime katılamazsınız anlamına geliyor.

· Katılımcılar dersleri daha sonra paylaşılacak bağlantılar üzerinden tekrar izleyebileceklerdir.
· Katılımcı sayısı her eğitim ortamı için 30 kişiyi geçmeyecek şekilde oluşturulacaktır.
10 bin kişi başvurdu. Bu durumda ofline 30 dışındakiler ofline izleyecek.

e-postaya gelen bağlantı ile kayıt oldunuz. https://www.netacad.com/ giriş yaptığınızda
My NetAcad tıkladığınızda aşağıdaki gibi bağlantı görüyorsanız zamanı beklemeniz yeterli.

https://prnt.sc/rqdkj5
Bi ara sadece canlı yayın olacağını zannetmiştim rahatladım Canlı yayınlara katılamayacağam daha sonra izleyebilmemiz güzel olmuş.uzaktan eğitim mantığına uygun hareket etmişler.

@merveogrtmn hocam resim1 deki kurs bilgilerin olduğu yere tıklayarak bir sayfa açılarak şifrenizi girerek kurs bölümü açılarak. Orada gerekli bilgiler bulunmaktadır. Saat 6.30 da eğitim linki gelecek

Hocam ilk resimden görünen o ki sisteme kayıt olmuşsunuz. İkinci resim, sizi canlı eğitime davet eden bir resim, sorun yok. 3.resim henüz saati gelmediği için Canlı Eğitime katılamazsınız anlamına geliyor.

çook teşekkür ederim Hocalarım ,ilk kez uzaktan eğitime başvurdum. Bir sorun var zannettim.

Madem giremiyeceğiz bu kursun adını neden online yaptılar. Ve bizi neden bu kadar uğraştırıyorlar.

Ben giriş yaptım, sonra görüntü yok diye kapatıp açayım dedim, bu seferde 1000 limit uyarısı çıkıyor.

uygulama ekranı açıldı ses yok görüntü yok.
limite mi takıldık anlamadım.

"Canlı derslere giremeyenler yukarıda yayınlanan ders videoları linkinden kayıtlı derslere erişebilecektir." sanırsam sonra izleyebiliyoruz videoları.

Bende girdim ama görüntü olmadığı için çıktım şimdi de tekrar giriş yapamıyorum.

Arkadaş bu nasıl iş.
Ses geliyor şimdi de çocuk sesi.
Başlamadımı eğitim.

20 dk oldu hala başlamadı. Resimde ki ekranda beklemeye devam ediyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    38.4 KB · Görüntüleme: 98
Geri