2020000169 - Nesnelerin İnterneti (IoT)Temel Seviye Kursu

Kodla Büyü
arkadaşlar bu kursa ne zaman kaydoldunuz mebbisten hangi bölümden kaydolunuyor ben hizmetiçi eğitim bölümüne girdim herhangi bir kurs gözükmüyor süresi geçtimi? geçtiyse tekrar açılacakmı?

Pyhton, AutoDesk Fusion, Siber Güvenlik,CCNA1, IOT, Flutter, Kotlin son iki üç ay içerisinde mebbiste UZAKTAN EĞİTİM olarak açıldı hocam. Hepsinin başvuruları bitti. Python ve Siber Güvenlik bir defa başladı bitti. Şu an ikincileri devam ediyor bildiğim kadarıyla. AutoDesk Fusion, IOT, CCNA1 kursları da bitmek üzere dersler. Flutter ve Kotlin de yarın başlıyor, iki hafta sürecek. Mebbisten takip edin hocam, ya da whatsapp gruplarından tekrar tekrar açıyorlar bu ara bu eğitimleri.

Bu kursu netacad üzerinden hala görüntülemeyen benim herhalde Kursun hocasına burdan da sesimi duyurmaya çalıştım özel mesajda attım bir sonuca ulaşamadık

Pyhton, AutoDesk Fusion, Siber Güvenlik,CCNA1, IOT, Flutter, Kotlin son iki üç ay içerisinde mebbiste UZAKTAN EĞİTİM olarak açıldı hocam. Hepsinin başvuruları bitti. Python ve Siber Güvenlik bir defa başladı bitti. Şu an ikincileri devam ediyor bildiğim kadarıyla. AutoDesk Fusion, IOT, CCNA1 kursları da bitmek üzere dersler. Flutter ve Kotlin de yarın başlıyor, iki hafta sürecek. Mebbisten takip edin hocam, ya da whatsapp gruplarından tekrar tekrar açıyorlar bu ara bu eğitimleri.
kotlin youtube linki varmı hocam

Hocam merhabalar 2 hafta önce Pyhton Kursuna başvurmuştum Mebbis den. 2 haftadırda kurs Netacad üzerinden devam ediyor. Ancak Ben diğer kursları netacad den göremiyorum. Mebbis den başvuruyu kaçırdığım için mi göremiyorum. Netacad de sisteme girdiğim de sadece pyhton kursu gözküyor. Sizin verdiğiniz linke tıkladığım da ise aşağıdaki mesaj geliyor. :(
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Özellikle IOT, Flutter ve Kotlin
Ekran Resmi 2020-04-13 11.19.56.png

Ekran Resmi 2020-04-13 11.18.41.png

Hocam merhabalar 2 hafta önce Pyhton Kursuna başvurmuştum Mebbis den. 2 haftadırda kurs Netacad üzerinden devam ediyor. Ancak Ben diğer kursları netacad den göremiyorum. Mebbis den başvuruyu kaçırdığım için mi göremiyorum. Netacad de sisteme girdiğim de sadece pyhton kursu gözküyor. Sizin verdiğiniz linke tıkladığım da ise aşağıdaki mesaj geliyor. :(
Ekli dosyayı görüntüle 65866

Ekli dosyayı görüntüle 65865
Hocam başvurular mebbis üzerinden şu an 1 tane başvurulacak kurs var, o da 2.02.08.02.033 - Endüstriyel Görsel Programlama Kursu (Temel düzey)

Ekli dosyayı görüntüle 65866

Ekli dosyayı görüntüle 65865

Hocam siz Nesnelerin İnterneti (Temel Seviye) adlı kursa MEBBIS'ten başvurdunuz mu? Eğer başvurmamış iseniz girememeniz gayet normal. Eğer başvurunuz varsa, kişisel izinleri vermemişsiniz demektir. O durumda yine görünmemesi normal.

Kolay gelsin

anladım hocam sağolun

Final Sinav bolum linki acilmis.dersin nitmesini bekleyelimmi sinava girip bitirelimmi bilemedim.4 ve sonrasinda quiz falanda gormedim ben hala acilmadi bisey.sadece sunular la canli yayin kayitlari var

"Final sınavında 2 adet Packet Tracer uygulama sorusu..."
Uygulama soruları; sınav esnasında uygulama yapılacak anlamında mı yoksa lablar ile alakalı soru mu olacak acaba?

2 tane uygulama sorusu toplam 40 puan tutuyor zaten, onları yapmadım, geri kalan kısımdan 52 puan yeterlidir sanırım geçmeye.

ben daha sınava girmedim ama sınavdan önce slaytları ve ara değerlendirme sınavlarını tekrar edip o şekilde sınava girmeyi düşünüyorum. acaba yararı olur mu ?

Son düzenleme:
bende biraz önce tamamladım. 40 puanlık uygulamayı yapmadım. 56 puan aldım. hangisi yanlış onu göstermiyor.

Bir uygulamayı yapıp diğerini yapmadım 72 puan aldım. Diğer sorular kolay diyebilirim. Ders Sunularını hazır tutup sınava girerseniz çok rahat geçersiniz.

Geri