2020 Ildışı antalya,

Kodla Büyü
Manavgattaki açılan okula bakmaya gittim antalyadan bugun eşimide aynı okul açılmıştı okul manvgattan arabayla 45 dakika sürüyor yol anayoldan sonra kötü antalya ya 1 saat 15 dakika sürüyor ben yazmayacağım yazsamda tutmaz yüksek puanlar var eşimin branşı başka ondan olur gibi açılan yerler iyi eş durumundan il emri olup olmamasını bekleyeceğim çünkü geçen sene ilçeler arası özür atamasında ilçe emri vermediler ama il dışı özür atamasına ilçe emri verdiler

Bu ne zaman belli oluyor hocam? Ben de eşim için bekleyecem eş durumunu.
Hocam geçen sene il dışı özür ataması açıklanınca hemen verdiler onları eşlerinin oldugu ilçe meb e atladılar ama farklı ilçeler arasındaki eşleri vermediler arkadaşım geçen sene finike den manvgata 240 puanla eşinin yanına gelemedi başka bir arkadaş İstanbuldan 92 puanla Serik ilçe emrine atandı

Gündoğmuş- Şehit Orman Mühendisi Abdullah Aydın yibo ile ilgili bilgisi olan var mı? Manavgat'tan geliş gidiş yapılsa yolu nasıldır?

Ben her sene denemeye devam edeceğim. Ama Antalya daha da okul açmaz gibi.
Tayini çıkan arkadaşlara güzel mutlu günler diliyorum.
Çıkmaz ise de çok da şey yapmayalım. Yiyecek ekmek meselesi.
Herkese şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.

Ben her sene denemeye devam edeceğim. Ama Antalya daha da okul açmaz gibi.
Tayini çıkan arkadaşlara güzel mutlu günler diliyorum.
Çıkmaz ise de çok da şey yapmayalım. Yiyecek ekmek meselesi.
Herkese şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.
Geçen seneye göre bir tık daha iyi ama bizim branş bayağı sıkıştı, norm vermezlerse bir daha kimse yerinden kımıldayamaz. Başka branş burun kıvıracağı yerler için debeleniyoruz.

Kaş ve Manavgat

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-08-12-04-01-05-338_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2020-08-12-04-01-05-338_com.opera.browser.jpg
    124.2 KB · Görüntüleme: 468
Geri