2019 Lgs Yerleştirme Sonuç alma için yardım

Kodla Büyü
eğer kodu elimle yazarım derseniz, sitede verilenleri bu şekle döndürdüm. Tc ve doğum tarihlerini girin başlata basın, sayfa açılacak kodu elinizle yazın, sonra excelde açılan mesaja tamam diyin ve diğer öğrenciye geçsin, siz her mesaja tamam dedikçe verileri çeker excele işler. Anca kurcalaya kurcalaya bu kadar oldu...

sonuç sayfasını boş açıyor fakat doludurma yapmıyor. güvenlik numarasını giriyorum yeniden başlat diyorum tekrar farklı sayfa açıyor doldurmadan bekliyor hocam malesef :)

Arkadaşlar kodu çalıştırdığımda İnternet Explorer açılıyor sonuc.meb.gov.tr sitesi geliyor ancak T.C. Kimlik no ve Doğum tarihleri otomatik yazmıyor. Öylece Explorer kalıyor. Sebebi Win10 kullanıyor olmam veya İE 11 olabilir mi. Geçen yıl benzer bir kodla almıştım tüm yerleştirme sonuçlarını.

doğum tarihlerini nasıl alırız
E-okul - Öğrenci İşleri - Raporlar dan "Künye Defterini" her sınıf için indirin. Aşağıda verdiğim excel dosyasının Veri sayfasına (1.sayfa) kopyaladığınız künye sayfasının tamamını yapıştırın. 2. sayfada bütün bilgiler otomatik olarak çıkacaktır.

Ekli dosyalar

• CİLT - BOŞ.zip
    17.6 KB · Görüntüleme: 76
Farlı sistemlerde sorun çıkarabiliyor hocam. Birde dünkü sistemi yine değiştirmişler. Makro içindeki "AYI" "AY" olarak değiştirmeniz lazım yoksa ay hep ocakta kalıyor yine. Sanırım alınmaması için sürekli değiştiriyorlar bir şeyleri.

Farlı sistemlerde sorun çıkarabiliyor hocam. Birde dünkü sistemi yine değiştirmişler. Makro içindeki "AYI" "AY" olarak değiştirmeniz lazım yoksa ay hep ocakta kalıyor yine. Sanırım alınmaması için sürekli değiştiriyorlar bir şeyleri.

aynen hocam ve win 10 sıkıntı oluyor win8.1 de sıkıntısız çalıştı program.

bursluluk sınav sonuç sorgulama ekranında güvenli kodu sorgulaması olduğu için çalışmaz maalesef

Bursluluk için güvemlik kodu elle girmeli hazırladım giriş yapıyor isim vb olan bilgileri çekiyor sonuçların yer aldığı ikinçi tablodaki dataları çekmiyor anlayan bir el atıverse baya sevaba girecek

Ekli dosyalar

• bursluluk -LGS Yerleşme SONUÇ GETİR2019-kod el ile yazmalı - Kopya.rar
    21.9 KB · Görüntüleme: 24
Hocam ben dün yaptım denedim, el ile güvenlik kod girmeli. Bunu deneyin isterseniz. @ayhangunes

Ekli dosyalar

• Bursluluk SONUÇ GETİR2019-kod el ile yazmalı - BB .rar
    22.8 KB · Görüntüleme: 36
eğer kodu elimle yazarım derseniz, sitede verilenleri bu şekle döndürdüm. Tc ve doğum tarihlerini girin başlata basın, sayfa açılacak kodu elinizle yazın, sonra excelde açılan mesaja tamam diyin ve diğer öğrenciye geçsin, siz her mesaja tamam dedikçe verileri çeker excele işler. Anca kurcalaya kurcalaya bu kadar oldu...
Arkadaşlar nakil sonuçlarını elle almak istiyorum fakat TC kimlik no kısımları boş geliyor. Kodda düzeltme yapılması lazım ama tam bilmiyorum. Biri el atabilir mi acaba?

Yine kendim düzelttim bir şekilde. Anlatayım: Üstte alıntı yaptığım dosyayı indirip kodu açtığımızda "Aday No" yazan iki yere de "TC_KIMLIK_NO" yazıp kaydedip çıkıyoruz.

Buyrun Hocam nakil için düzenledim

Ekli dosyalar

• LGS Yerleştirme ve Nakil Sonuçları.rar
    51.5 KB · Görüntüleme: 147
Geri