2018000022 Network (CCNA 1) Kursu

Kodla Büyü
Hocam CCNA ya bende başvurdum. Tabiki red verdiler :) Açıklamada 2018 yılı hie planlamasına göre denmiş. Tam anlayamadım
Siz Meslek Lisesinde misiniz acaba?
Edit: Benim başvurduğum sonu 23'müş. Yanlış anlaşılma olmasın. Sonu 22 olan zaten teknik eğitim içinmiş

Son düzenleme:
Benim onay çıktı arkadaşlar. Yakın çevrelerde onay çıkan varsa birlikte gidebiliriz:)

Her sene düzenli olarak başvuru yaptığım CCNA kursundan yine red yedim. Başvurmaya devam...

Son 5 sene de bu kursun 2 farklı yerde olanına başvurmama rağmen inatla reddediyorlar. Bazı ortamlarda bu kursun fen bilgisi, sosyal bilgiler vs.. öğretmenlerine verildiğini duyunca (eski kurslarda) hizmetiçinde işlerin sağlıklı yürümediğini düşünüyorum...

Başvuru yaptığım zaman belli değildi hocam, başvuru kapanınca mersin olduğu gözüktü.

bu sene hizmetiçi eğitimlerin nerede yapılacağı neden yazılmıyor?

22 İstanbul, 41 mersin arkadaşlar. mersinin henüz onay süreci gelmedi?16 sı görünüyor

arkadaşla bana çıktı ama mesaj geldi cep telefonuma ama mail gelmedi mail gelen arkadaş bana mail gönderebilirmi?

Merhabalar arkadaşlar bana da çıktı bu seminer. Diyarbakırdan gideceğim bu yoldan giden varsa beraber gideriz. Sormak istediğim odalar çift kişilik ama ben doğal olarak tanımadığım biriyle aynı odada kalmak istemiyorum. Başka yerde kalsak ücretini alabiliyor muyuz acaba.

Geri