2018 İzmir İl Dışı

Kodla Büyü
Hocam bir öğretmen arkadaş var şu an norm iki seneye 34 saat ders olacak inşaallah müdür ile problem yaşadığımız için kurs açtırmadı exper BT sınıfı var 14 15 PC çalışıyor olması gerekir kenar mahalle okulu üçyoldan tek otobüs ile gelinebilir 12 hizmet puanı var et var 3 yıllık bir binası var öğrenci profili biraz sıkıntılı doğu ve iç Anadolu dan göç alan bir bölge müdür seneye robotik kursu açmayı düşünüyor daha fazla bilgi için aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz

kimse tercihlerini yazmıyor ilginç.okullari arıyorum bir sürü kişi arıyor diyorlar.

Yani genel olarak sıkıntılı bir okul olarak anladım anlattıklarınızdan.Sanırım müdür pek sıcak birisi değil..

büyük okul illa ulaşım sağlanır bir şekilde izmir gibi bir şehirde
Hocam üçyoldan 156 numaralı otobüs ile ve gaziemir basin sitesi dolmuş ile okula ulaşabilirsiniz. Dolmuş okulun aşağısından geçiyor. Biraz yokuş çıkmak gerekiyor. Ulaşım var yani.

Okulda 34 ya da 36 saat ders var. 5. Sınıflar hazırlık olacak inşaallah.

BT sınıfında 14 15 PC var çalışır durumda. Malzeme temin edilirse bir kaç PC de çalışabilir inşaallah

arkadaşlar il içindede çok az okul vardı...
izmir ulaşım sorunu yaşıyacağınız son büyükşehir dir....
meslek liselerinden ders almayı düşünmeyin ders bulmanız zor... kadrolar dolu...sıkıntılı olmayan okul yok gibi sıkıntı kişiden kişiye değişiyor bunu unutmayın... tayin isticek arkadaşlar hepinize şimdiden hayırlı olsun...

İzmir düşünüyorum hayalkırıklığı ile. Cok az okul açılmış. Puanım 184. Puanları yazsak ne güzel olur :)

Arkadaşlar kimseyi yanl
arkadaşlar il içindede çok az okul vardı...
izmir ulaşım sorunu yaşıyacağınız son büyükşehir dir....
meslek liselerinden ders almayı düşünmeyin ders bulmanız zor... kadrolar dolu...sıkıntılı olmayan okul yok gibi sıkıntı kişiden kişiye değişiyor bunu unutmayın... tayin isticek arkadaşlar hepinize şimdiden hayırlı olsun...
Arkadaşlar müdür ile iletişim problemim vardı ama sizin olmayabilir bu konuda sizi yanlış yönlendirmek istemem. Herkes buna göre karar versin.

bende konak ve karabağlar olarak yaptım tercihlerimi torbalidan vazgeçtim. hayırlısı artik

şuan yazan sadece ben varım galiba bende torbaliyi çıkardım eve 50 km uzaktaydı hergun git gel zor geldi

gelmez hocam zor. 200 leri bulur 2 okul. bende torbaliyi yazmadım ama aklımda da kaldi bende onu merak ediyom. yazsaydım acaba gelirmiydi diye

İzmire il dışından kim kacla yerleşti? Ben tercih yapmadim ama merak ediyorum. Paylasabilir misiniz?:)

Geri