2018 il dışı Antalya

Kodla Büyü
ikinci bir il dışı belki olur hocam, bu sene çok az kontenjan açılmış genel olarak... Belki bir umut...
Hocam il içinde bile yer yoktu ki Antalyada yer yokken ikinci il içi açsalarda şans yok benim umudum bu kadar dile getiriliyorken ders sayısının artma olasılığı.. bir çok yerde dile getirmeliyiz 6saat seçmeli yerine(ki sahada seçmeli derslerin kime göre nasıl seçildiği ve verilen önem ortadayken) 4saat seçmeli ders 5-6-7-8 tüm kademelerde bilişim teknolojileri dersi ve aynı zamanda teknoloji tasarım dersi de zorunlu olmalı 5-6 da biri 7-8 de diğeri zorunlu olayı bir an önce kalkmalı

Desenize seneye kaldık yine. Cümleten güzel tayin dönemi arkadaşlar. Tayin olan arkadaşlar hayırlı olsun şimdiden. Allah yolunuzu açık etsin

Muğla'dayım. Puan 218
1. Tercih: Antalya KEMER-Tekirova Halit Narin Ortaokulu- (3.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
2. Tercih: Denizli ÇİVRİL-Karayahşiler Ortaokulu- (3.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
3. Tercih: Antalya ALANYA-Sugözü Cemal Coşkun Ortaokulu- (1.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
Tercih dışı atanmak istemiyorum.

hay maşallah hocam 218 puanı iyi toplamışsınız. Ben de o günleri görür müyüm , görsem de okullar acık kalır mı? 4 yıl doğu 4 yıl istanbul 164 ü zor bulduk valla.Hayırlı güzel tercihler

Alanyada bu dönem 12 arkadaş norm fazlası oldu. Antalya mebde açık olan okullar yayınlandı. antalyada il içi tayininde 4 okul vardı.

Alanyada bu dönem 12 arkadaş norm fazlası oldu. Antalya mebde açık olan okullar yayınlandı. antalyada il içi tayininde 4 okul vardı.
Yanlışın var hocam 2 kurum açıktı. Kaş Halk Eğitim ve Gündoğmuş Halk Eğitim. Merkeze biri 150km diğer 185km. Antalya yazarken kurum tercihi çok önemli. Sürekli normu olmayan okulları gezip maaş doldurmak var işin ucunda.

Geri