2018 il dışı Antalya

Kodla Büyü
Hocam Antalya felç... Zaten konyaaltı muratpaşayı unutun. . Ancak kepeze gelebilirsiniz. Kepez inde en mahrum yerleri... NORM değişikliği olmadan hayal görünüyor. Ben 2017 eylülde ikinci eş atamasıyla kepeze zar zor girdim o da okulun bilişimcisi Md Yrd olunca kadro boşaldı. Yoksa eş durumu da kurtarmıyor... Hınca hınç dolu buralar...

Selam arkadaşlar. Bu forumda il dışı antalya başlıkları herkesin özverisiyle paylaşımlarda bulunduğu bir yerdi. Lakin 2015ten bu yana kimse hiçbir şey paylaşmadan soteye yatmaya başladı. Şeffaflığa güvenen ve bilişim teknolojileri öğretmenlerinin birlikteliğine inanan biri olarak ben bu sene yapacağım il dışı antalya tercihlerimi söylüyorum.
1- kepez
2-kemer
Puan 164
Gelme ihtimali olur olmaz bilmiyorum. Herkese hakkında hayırlısını diliyorum.

Muğla'dayım. Puan 218
1. Tercih: Antalya KEMER-Tekirova Halit Narin Ortaokulu- (3.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
2. Tercih: Denizli ÇİVRİL-Karayahşiler Ortaokulu- (3.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
3. Tercih: Antalya ALANYA-Sugözü Cemal Coşkun Ortaokulu- (1.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
Tercih dışı atanmak istemiyorum.

Selam arkadaşlar. Bu forumda il dışı antalya başlıkları herkesin özverisiyle paylaşımlarda bulunduğu bir yerdi. Lakin 2015ten bu yana kimse hiçbir şey paylaşmadan soteye yatmaya başladı. Şeffaflığa güvenen ve bilişim teknolojileri öğretmenlerinin birlikteliğine inanan biri olarak ben bu sene yapacağım il dışı antalya tercihlerimi söylüyorum.
1- kepez
2-kemer
Puan 164
Gelme ihtimali olur olmaz bilmiyorum. Herkese hakkında hayırlısını diliyorum.
Hocam Antalya da olan biri olarak şunu söyleyebilirim Antalya da bilişim boş yer yok denecek kadar az. ilicine bile açmıyorlar ama yine de bu işler kısmet . Kepez Aksu Döşemealtı kötü yerler değil merkeze yakın açık okul varsa istenebilir. Bunun yanında Manavgat ve Serik öğrencisi biraz kaba sabadır ama sorun olmaz. Tayin işinin olma ihtimali en yüksek yerler Alanya,elmalı ,kas gibi yerler çünkü merkeze çok uzak. Haritadan km olarak bakmak da yetmez çünkü yolları berbat . Özellikle kas yolu . Yani bence kimseye fikir sormayın, ya kısmet deyin tercih yapın. Öğretmen milleti hiç olumlu bakmaz. Meslektaşlarımiza göre her şehirde bir amaç okul hariç hepsi sorunlu. Kepezde de aksuda da serikte de çalıştım. Bana hepsi aynı gibi geldi. Hatta Antalya'nın Tarlabaşı diye bilinen Zeytinköy de de çalıştım hatta orda ev tuttum kaldım. Sen işini yaptıktan sonra öğrenci öğrencidir veli velidir. Antalya'dan önce İstanbul'un en lüks ilçesinde çalıştım bakıyorum yine fark yok. Herkesin hakkında hayırlısı olsun

Muğla'dayım. Puan 218
1. Tercih: Antalya KEMER-Tekirova Halit Narin Ortaokulu- (3.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
2. Tercih: Denizli ÇİVRİL-Karayahşiler Ortaokulu- (3.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
3. Tercih: Antalya ALANYA-Sugözü Cemal Coşkun Ortaokulu- (1.Hizmet Alanı - 1.Hizmet Bölgesi)
Tercih dışı atanmak istemiyorum.
Hocam neden Muğla dan çıkmayı düşündünüz merak ettim orayı yazmayı düşünüyordum da

arkadaşlar sonuçlar açıklandığında önümüzdeki yıl için fikir oluşması açısından ekran görüntülerini paylaşırmısınız.

Geri