2018 corolla otomatik için LPG tavsiyesi

Kodla Büyü

neontester

Seçkin Üye
Seçkin Üye
iyi günler arkadaşlar. Kasım 15te aracımı sıfır almıştım. Daha önce dizel kullandığım için yakıt olayını çok düşünmemiştim. ama bugün itibariyle 10500km yol yapıp 5910 TLlik benzin aldığımı (55krş) hesaplayınca LPG taktırmam gerektiğini anladım.
Afyonda yaşıyorum. sanayiye gidip otogaz fiyatlarını sorduğumda;
BRC comfort 2850 TL
BRC premium 3900 TL
Prins teknomax 3200 TL
nazorati 2000 TL
Lovato 3200 TL fiyatlarını söylediler.

Bunlardan sizin tavsiye edeceğiniz marka varmıdır?

iyi günler arkadaşlar. Kasım 15te aracımı sıfır almıştım. Daha önce dizel kullandığım için yakıt olayını çok düşünmemiştim. ama bugün itibariyle 10500km yol yapıp 5910 TLlik benzin aldığımı (55krş) hesaplayınca LPG taktırmam gerektiğini anladım.
BRC comfort 2850 TL
BRC premium 3900 TL
Prins teknomax 3200 TL
nazorati 2000 TL

Merhaba lpg de markadan çok usta önemlidir, öncelikle iyi bir usta bulun, sonra lpg de iyi ayar çok önemlidir, bir bilişimci olarak kendi lpg ayarınızı kendiniz yapabilecek yeterliliğiniz var, o halde ayar yapabileceğiniz bir kit seçin, aynı aracın manueline atiker taktırdım memnunum, bu aracın performansı lpg de daha iyi, lovato da taktırırsanız ayarını kendiniz yapabilirsiniz ancak brc ve prins de böyle bir şansınız yok, tavsiyem atiker veya lovato

BRC comfort 2850 TL
BRC premium 3900 TL
Prins teknomax 3200 TL
nazorati 2000 TL

Hocam Afyonda yaşıyorsan Emek Otogazı tavsiye ederim. Marka olarak onlar en uyumlusuna yönlendirirler sizi.

Geri