2017000402 fatih projesi pardus kursu katılanlar

Kodla Büyü
Merhaba Hocam ben bu kursu daha önce 2013 yılında Aksaray da almıştım, bu senede başvurdum yine çıkmış bana. Kurs güzel geçmişti. Kurs içeriği öncelikle pardüs işletim sistemi ile ilgili genel bilgiler veriyorlar, kurulum, işletim sisteminin özellikleri falan, sonra herkes pardüsün bir programını araştırıp sınıfta anlatmıştı, mesela masaüstü özellikleri, gimp(windosun painti yada photosop gibi bir programı), internet tarayıcısı, mail programı nasıl kullanılır, libre Office-Windosun offisi gibi). Öğleden sonra hocalar dersi erken bitirmeye çalışıyorlardı ve 2-3 gün il içi ve il dışı gezilere götürmüşlerdi. Yine güzel geçer inşallah...

çıkmıştı bi daha mı çıktı e yuh bize de red geliyor eyvallahh

Bence aynı kursa aynı kişinin tekrar katılması hoş bir durum değil. Kanımca kendiside başvurmamalı (kendi görüşüm)

Öyle oldu hocam, her sene başvurup çok istediğim başka kurslar vardı ama onlar yine gelmedi ama bu geldi, kısmet...

insanlar bu kursu almaya çalışıyor hocam niye aldığınız kursa tekrar başvuru yapıyorsunuz açıklar mısınız? biraz garip bir durum bir şey demiyorum hocam...

Hocam ben bu kursu 4 yıl önce almıştım, siz de bilirsiniz ki kurs içerikleri güncelleniyor, yazılımlar güncelleniyor, değişiyor birde işin içine fatih projesi, Etap yazılımı girdi, pardüsün akıllı tahtalarda zorunlu olma durumu da var. Bilgilerimi güncellemek istediğim için başvurdum birde daha önce belirttiğim gibi en son isteklerimden biriydi bu kurs ben de yılardır mesela bütün Bilgisayar Network (CCNA 1) Kurslarına başvuruyorum ama çıkmıyor bana. Bunda yanlış bir durum yok bence, tabi yine herkesin fikirlerine saygılıyım...

açıklaman için teşekkürler hocam benim de görüşürüm kursun temelini aldıysanız ve kursu gördüyseniz kendi kendinizi güncellemeniz gerekiyordu. etik bulmuyorum.bu kursu alan bi 100 kişilik tayfa devamlı kendini güncellemek için başvursun dursun o zaman. her gün yeni yazılım çıkıyor bizler üniversiteleri tekrardan okumuyoruz kendimizi güncellemek için iyi çalışmalar diliyorum..

Ben bu kursu bir defa aldım ve ogrenebilecegim her şeyi öğrendim.
Tekrar başvuru yapıp başkalarının öğrenme hakkına mani olmam.

hocam fikirlerinize sonuna kadar katılıyorum alıntıladıgınız web sitesinin sahibi de teakolik çaysever güzel bir abimiz twitter dan takip ediyorum blogunu da uzun süredir okuyorum çok faydalı paylaşımları var teşekkürler

Geri