Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

2017 İZMİR İL DIŞI

Konu, 'Ege Bölgesi İlleri' kısmında crasadure tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. zeybekd

zeybekd Seçkin Üye Seçkin Üye

Atölye şefiyim hocam bizim okul gibi okullarda gerçekten emek vermeden güzel şeyler ortaya çıkmıyor. Her şeyi tam sıkıntısız okullarda herkes öğretmenllik yapar :wink: önemli olan bazı şeylerin eksik olduğu okullarda birşeyler üretebilmektir.

2. bbozkurt

bbozkurt Aktif Üye

teşekkür ederim.
    karabağlar nasıl hocam ilçe olarak.

3. kisnorbo

kisnorbo Aktif Üye

bu okul eski Torbalı Ticaret meslek Lisesidir. Torbalının İzmir tarafındaki girişinde anayol üzerindedir. İzban durağına biraz mesafeli. İzmirden gelen minibüsler önünden geçiyor. Merkeze biraz uzak ama önünden şehiriçi dolmuşlar geçiyor. Okulun bilgisayarcı müdür yardımcısı iliçinden başka bir okula gitti. norm o yzden açılmış olabilir. Giden başkası var mı bilmiyorum.

4. egunay

egunay Seçkin Üye Seçkin Üye

1-Konak Beştepeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
    2-Karabağlar Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
    3-Kemalpaşa Lütfü Ürkmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
    4-Çeşme MTAL
    5-Selçuk Şehit Er Mehmet Yüce İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Benim eşim Yiyecek içecek hizmetleri öğretmeni. Yukarıdaki okulların ilk 3 tanesini bu sırada tercih etmeyi düşünüyoruz. 4 ve 5 numaraları uzak olduğu için yazmamayı düşünüyoruz. İlk 3 okul için bilgisi olan yazarsa sevinirim.
    Birde Çeşme için ne dersiniz. Ev fiyatları kiralar nasıl. Yazıp yazmama konusunda kararsızım. Tabi eşime çeşme olursa bana(bilişim) oldukça uzak mesafeler olacak okul için.

5. darkprog

darkprog Seçkin Üye Seçkin Üye

Norm durumu nedir acaba dersyuku falan iletişim kuran var mı acaba bu okuk ıle

6. ulu2000

ulu2000 Aktif Üye

Tüm merkez ilçelerde iyi okul/semt olduğu gibi kötü okul/semt de vardır. Daha çok okul bazında karar vermelisiniz. Bu üç ilçe de merkezi ve birbirine benzerdir.

İl dışına iyi okul açılmaz, ilk 3 yıl biraz çekersiniz bu durum yıllardır böyle.

Kaldı ki o okullardaki öğretmenler nerelerde oturuyorsa siz de benzer tercihler yaparsınız, yani ulaşım sorun olmaz.

7. DaMieN

DaMieN Süper Üye Süper Üye

Karabağlar İzmir'in en büyük ikinci ilçesi. Aslında Buca ile birinciliği paylaşıyor diyebiliriz. Dolayısıyla çok çeşitli insan yaşıyor. İlçenin büyük kısmı işyerleri ve işmerkezlerinden oluşmakla beraber yer yer sıkıntılı bölgeleri mevcut...

8. donmezas

donmezas Aktif Üye

Kemalpaşa Damlacık Ortaokulu nasıl arkadaslar?

9. yaka

yaka Seçkin Üye Seçkin Üye

çok doğru söylüyorsun hocam ben Ankaradayım bölüm şefi 4 arkadaş bir başladık hiç bir şey yokken şimdi 3 laboratuvar ve öyle böyle değil arkadaşlar sağolsun 1 kişi değil tam 4 kişi koyduk elimizi kayanın altına şimdi kebap oldu seneye amelelik değil proje diyoruz artık :D inşallah siz de art niyetli olmayan gönülden çalışanla karşılaşırsınız...

10. bogualp

bogualp Site Gezgini

halide gencerde 2006 da ücretli öğretmenlik yaptım menemen devlet hastanesi yanında okullar bölgesi yanında anadolu lisesi ortaokul yurt var. ben çalıstıgım zamanlar ticaret lisesiydi kucuk bir okuldur. öğrenciler tüm meslek liselerinde aynı artık çöp hepsi. antalyadayım izmirliyim bende gültepedeki okullar hariç hepsini yazıcam puanım yetermi bilmiyorum 135 ama dersime girer çıkarım bıktım artık kimsede ekstra iş beklemesin bozar atarım

11. egunay

egunay Seçkin Üye Seçkin Üye

Halide Gencer bul yıl ve geçen yıl bilişim için 10. sınıfa kayıt almamış. Yani bilişim alanı kademeli kapatılmış. Önümüzdeki yıl sadece 12. sınıf 17 tane öğrencisi var.

12. pnrgckln

pnrgckln Üye

Ben de menemen yazmayi düsünüyorum.Menemen'de Gazi Ortaokulunu bilen var mi acaba ?

13. bilisim43

bilisim43 Aktif Üye

Hocam puanınız kaç öğrenebilir miyim? Gazi ortaokulunda da toplam 120 öğrenci varmış Web sitelerinde öyle yazıyor. Norm sorunu olur o okulda da.

14. bilisim43

bilisim43 Aktif Üye

Bu yıl sanırım 9. Sınıf 9 tane şubeleri varmış. Nasıl oluyorda bilişim teknolojileri alanına öğrenci alınmıyor aklım almıyor.

15. PCkey

PCkey Site Gezgini

Konak Mersinli mTAL ile konak M.Kemal Atatürk MTAL hakkında bilgi verirmisinz.Ders sıkıntısı var mı?

16. leader4976

leader4976 Üye

Mersinli'de norm fazlası olursun buradaki arkadaş normdan gitmemek için il içi istedi.

17. leader4976

leader4976 Üye

Beştepeler meslek lisesi normal liseden dönüştürülmüştür. Okul çok sorunlu. Hiç tavsiye etmem.

18. bilisimcomu

bilisimcomu Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam ben gaziyi yazdım...norm çok sorun olmaz heralde yani...öyle uzak yerde çalışıyorum ki ben şahsen bir kapağı atsam il içine norm fazlasına razıyım :?

19. bbozkurt

bbozkurt Aktif Üye

İl dışı izmir isteyen arkadaşların puanları nedir acaba. Kimse puan yazmamış. Ben ilk olayım. 197 puan böte

20. santo35

santo35 Üye

Arkadaşlar İzmir'den açılan okulların listesini paylaşabilir misiniz?
    Ayrıca İnşallah herkes gönlündeki tercihe yerleşir.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal