2017 İl Dışı Ege Bölgesi

Kodla Büyü
Bugün sabah saatlerinde açıklanır diye düşünüyorum. Çünkü kılavuz Bakanlık'tan çıktığı için illerin insiyatifine kalacağını sanmıyorum.

Puanım 162, bekar olsam izmir taraflarını isterdim ama evliyim ve istanbuldayım...belki eşimle sonra gelirim ama şu an için mümkün gözükmüyor (not: böte)

133 puan zorunlu hizmet bitti böte izmir aydın Balıkesir Bursa yalova

Geçen seneye göre daha çok yer açılmış benim ilgilendiğim şehirlerde...olur umarım bu sefer...

izmir torbalı piri reis ticaret meslek lisesi hakkında bilgisi olan Torbalı da görev yapan bir arkadaş varsa bu okul hakkında bilgi verebilirmi acaba?

2016 il dışı puanlarını öğrenebileceğimiz bi kaynak, ya da elinde ekran görüntüsü bulunan var mı ?

diye soran branştaşıma cevaben:

Sol üst köşedeki ara kısmına 2016 il dışı yazınca çıkıyor. İnşallah herkes gönlündeki yere gider.

arkadaşlar sizce ege bölgesindeki iller tahmini kaç ile kapatır...?133 puan aydın izmir muğla ya yeter mi...?tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum... :idea:

bilisimcomu' Alıntı:
arkadaşlar sizce ege bölgesindeki iller tahmini kaç ile kapatır...?133 puan aydın izmir muğla ya yeter mi...?tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum... :idea:
Hangi ilde görev yapıyorsunuz? Memleketiniz neresi? 8)

Geri