2017 il dışı atama taban puanları

Kodla Büyü
AMASYA-SAMSUN

Ekli dosyalar

• AMASYA SAMSUN.jpg
    AMASYA SAMSUN.jpg
    86.7 KB · Görüntüleme: 517
Benim farklı bir görüşüm olacak;
Arkadaşımız bu puan resimlerini başka yerlerde bulduğuna göre bu resimleri gönderen öğretmenler bilgisayarbilişim yerine o mecralarda takılıyor. Bilgisayarbilişim kan mı kaybediyor.

hakanotuken' Alıntı:
Benim farklı bir görüşüm olacak;
Arkadaşımız bu puan resimlerini başka yerlerde bulduğuna göre bu resimleri gönderen öğretmenler bilgisayarbilişim yerine o mecralarda takılıyor. Bilgisayarbilişim kan mı kaybediyor.
Hocam face de grup var orada aman aman çok üye yok onlarda orada kimsenin olmadığından yakınıyor..200lu puanları görünce epey sasirdilar. .2017 bilişim il dışı tayin grubundan aldım bunlari

Hocam o grupta tam 878 üye var ama o Yüksek puanlılar orda da yok...yani 200 lü puan hiç duymadım ben mesela...bu arkadaşlar kimler ise çok sinsiler... :lol:

Ben o guruba üye miyim bilmiyorum belki üyeliğim vardır. Ancak Facebook'a çok az baktığım için gelişmelerden haberdar değilim. Puanım da 138. 200+ arkadaşlar da çoluk çocuk uğraşmaktan facebook'a bakamıyor olabilirler.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2014 den sonra yayınlama bırakıldı sadece ekran fotoğraflarından fikir edinebiliyoruz elinde buradaki ekran fotoğrafları dışında olan varsa paylaşabilirmi?

Geri