2017 il dışı atama taban puanları

Kodla Büyü
elrond' Alıntı:
teşekkürler @nermin_böte hocam...yorduk seni...ben de bir muğlalı olarak 11 yıl sonra memlekete yaklaştım birazcık :)
estagfurullah..NEREYE geldin hocam..valla ben korktum 4 yıl önce 95 le yatağana geldik..sinopa gideyim dedim açılmadı ..kaldık buralarda birdaha gidersek gelemeyiz zaten puanlar uçmuş..muğla güzel birazda belediye çalışsa:))

nermin_böte' Alıntı:
elrond' Alıntı:
teşekkürler @nermin_böte hocam...yorduk seni...ben de bir muğlalı olarak 11 yıl sonra memlekete yaklaştım birazcık :)
estagfurullah..NEREYE geldin hocam..valla ben korktum 4 yıl önce 95 le yatağana geldik..sinopa gideyim dedim açılmadı ..kaldık buralarda birdaha gidersek gelemeyiz zaten puanlar uçmuş..muğla güzel birazda belediye çalışsa:))
belediye hiç deme hocam...muğlada oturuyorsan ya recep ivedik kırmızı arabadan olacak ya da bisiklet bineceksin...yoksa işkence olur şehir...ben kahramanmaraştaydım. antalyaya çıktı tayinim...bakalım hayırlısı olsun artık... Allah herkesin gönlüne göre versin, kimsenin ayağına taş değdirmesin

elrond' Alıntı:
nermin_böte' Alıntı:
elrond' Alıntı:
belediye hiç deme hocam...muğlada oturuyorsan ya recep ivedik kırmızı arabadan olacak ya da bisiklet bineceksin...yoksa işkence olur şehir...ben kahramanmaraştaydım. antalyaya çıktı tayinim...bakalım hayırlısı olsun artık... Allah herkesin gönlüne göre versin, kimsenin ayağına taş değdirmesin
amin hocam.sizin adınıza sevindim hayırlı olsun

Nermin hocam Kırıkkale ve amasya var mı? Size zahmet mübarek günde çok dua alırsınız

1 MALATYA/DARENDE/Aşağıulupınar75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu 173 2543
2 MALATYA/PÜTÜRGE/Pazarcık Ortaokulu 156 3682
3 MALATYA/PÜTÜRGE/Dumlupınar Ortaokulu 130 2202

slm, paylaşımlarda olmayan

ALANYA-Avsallar Recep Karaca Çok Programlı Anadolu Lisesi

puanını paylaşabilirseniz sevinirim.

Okulumuza il dışı atama ile gelen öğretmen olup olmadığını nereden bakabiliriz? Mebbis'te böyle bir ekran bulamadım. Kontenjan.meb.gov.tr ye de işlenmemiş henüz.

İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri

Ekli dosyalar

• istanbul mesleki ve teknik anadolu lisesi puanlar.JPG
    istanbul mesleki ve teknik anadolu lisesi puanlar.JPG
    56.9 KB · Görüntüleme: 438
Önümüzdeki senelerde fikir vermesi açısından güzel bir arşiv oldu resmen, emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler :alkis:

Merhaba arkadaşlar,

Sonuçlar açıklanmadan önce Kayseri de açılan tüm okulların listesini (veya ekran görüntüsünü) paylaşabilecek arkadaşımız var mı?
Varsa çok mutlu eder...

Şimdiden teşekkürler.

slm, paylaşımlardan dolayı ,
nermin hocam çok teşekkürler,

puanlar oldukça uçmuş.

tomarz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Sonuçlar açıklanmadan önce Kayseri de açılan tüm okulların listesini (veya ekran görüntüsünü) paylaşabilecek arkadaşımız var mı?
Varsa çok mutlu eder...

Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• kyseri.jpg
    kyseri.jpg
    78.8 KB · Görüntüleme: 323
karadeniz civarı
ordu- amasya-giresun-tokat-sinop-kastamonu-bartın-kayseri

Ekli dosyalar

• aksyeri2.jpg
    aksyeri2.jpg
    108.8 KB · Görüntüleme: 370