2017 İL DIŞI ANTALYA...!

Kodla Büyü
Neden kimse yazmıyor, anlamadım. Herhalde Antalya isteyecekler bu sene çok az. Ya da arkadaşlarımız yazmaya tenezzül etmiyorlar.

kaş için sıralama yapacak olsam. 2006-2010 arasında ova ilköğretim okulunda çalıştım.
1-ATATÜRK ORTAOKULU (Merkez)
2-YEŞİLKÖY HİLMİ TOKSOY ORTAOKULU (güzel yer kalkana yakın)

3-KARADAĞ ORTAOKULU
4-PALAMUT ORTAOKULU (bu ikisi merkeze uzak, ana yola uzak, tam bilgim yok)

mkaratayy' Alıntı:
Neden kimse yazmıyor, anlamadım. Herhalde Antalya isteyecekler bu sene çok az. Ya da arkadaşlarımız yazmaya tenezzül etmiyorlar.

hocam aynı durumdayım sizim gibi.. çocuk,bakıcı,eş durumu... o yüzden bir türlü karar veremedim.. benim de tercihlerim izinkisi gibi antalya merkeze yakın okulları yazddım 5-6 tane. hayırlısı olsun

arkadaşlar manavgat yazan var mı aramızda ?
Aslında herkes yazsa tercihlerini puanını zaten bilişimci olup da bu siteyi takip etmeyen ya çok azdır yada yoktur.
Ama herkes tercihlerin kapanmasını bekliyor galiba.

utkunsl' Alıntı:
Görünüşe göre Antalya isteyen yok bu sene
hocam ben tercihlerimi dahi yazmıştım. fakat baktım kimse yazmıyor sildim. saklanacak ne var onu da pek çözemedim açıkçası. hakkımızda hayırlısı olsun.

geçen yıl da böle kimse istemiyor gibi gözüküyordu ama tercihler bi açıklandı puanlar uçmuş resmen.herkes doğru bi şekilde puanlarını ve tercihlerini paylaşsa ölü tercih olmaz ama malesef insanlar bir garip malesef.geçen yıl 168 puanla seriğe gelebildim ancak.Tercih yaparken çok umutluydum halbuki merkez gelir diye düşünüyordum ama kısmet serikmiş

1-KORKUTELİ- Mesude - Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2-SERİK- Hasan Güçlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3-MANAVGAT- Şule - Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Puanım 150 .Hayırlısı olur inşallah.

Neyse arkadaşlar hakkımızda hayırlısı olsun tercihler kapanınca bari yazılımda okulları fikir sahibi oluruz hiç değilse

1-aksu alaylı
2-Serik Belek
3-Manavgat 60. Yıl
4-Manavgat odaönü
5-Manavgat belenobası

Puan 184

Arkadaşlar hepimize hayırlısı olur inş..

1-Konaklı
2-Aksu
3-60. yıl
4-Belenobası
5-Akseki
6-İbradi
7-Kaş-Atatürk

1-Konaklı
2-Hamdullah emin paşa
3-Alara
4-Odaönü
5-60.yıl Ort.
6-Belenobası
7-Akseki
8-Taşlıca
9-Gündoğmuş

puanım 148 umarım artık herkes burada tercihlerini paylaşırda bizlerde biraz fikir sahibi oluruz.

1-SERİK- Hasan Güçlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2-KORKUTELİ- Mesude - Erol Memioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3-MANAVGAT- Şule - Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Uarkaraşlar ügünü açıklanıyor ama hiç hareketlilik yok. Kaç gibi açıklanır acaba

Ben mi yanlış yapıyorum. Önizlemeden dosya bölümüne ekran resmini yüklüyorum. Dosya ekleye tıklayınca resim ekleniyor diyip öyle kalıyor. Mobilden yapıyorum bu işlemi.

Konaklı-183
aksu-189
60.yıl 252
belenobası 176
akseki 127
ibaradi 71
kaş 160

hayırlı olsun..

Alanya Alara şevket Demirel i son anda listemden çıkarmıştım merak ediyorum kaç puanla aldığını yazan yokmu arkadaşlar

Geri