2017 Ankara Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü
Şu andaki durumunuzu damdan düşen biri olarak çok iyi anlıyorum. Kolay değil tabi. Sürekli bir haber varmı diye ankara meb baktığınızı, resen olup olmayacağını , olursa neresi olacagini düşündüğünüzü görür gibiyim. Allah yardımcıniz olsun.

Ne yazık ki ben de bunu 3 yıl önce yine yaşamıştım... İkinci kez aynı stres bu kez daha fazla. Çünkü doğru dürüst okul da yok

Birde arkadaslar donem ortasinda olur mu hic. Bizimde colugumuz cocugumuz var. Çocukları okula goturup getiriyorum.okul baslamadan yapsalardi. Düzenimizi ona gore kurardik. Vallahi stresten öleceğim.

Kesinlikle katılıyorum hocam çocuklarım tam güm okulda şimdi ikili öğretim olan okula gidersem ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum

Birde arkadaslar donem ortasinda olur mu hic. Bizimde colugumuz cocugumuz var. Çocukları okula goturup getiriyorum.okul baslamadan yapsalardi. Düzenimizi ona gore kurardik. Vallahi stresten öleceğim.
Aynen öyle hocam bende ağustosta eş durumuyla geldm gelir gelmez norm fazlası oldum düzenimizi ona göre kurmuştuk :(

3 yıl önce Eryaman Cumhuriyet ortaokulundan Sincan Dr. Yıldız Yalçınlar ortaokuluna atandım hocam dönem ortasında oldu yine aynı bu zamanlarda. Ben Etimesgut ilçesinden Sincan’ resen atandım

İl Milli Eğitimden aldığım bilgiye göre "Valinin imzalamasını bekliyorlarmış gün içinde açıklanacakmış."

gerçekten açıklandı
sonuç.jpg

Geri