2017 Ankara Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü
Pursaklarda 3 tane açık var.
Adnan Menderes İmam Hatip Ortaokulu
Saray Ortaokulu
Sirkeli Ortaokulu

etimesgut
tercihler.jpg

Keçiörende açılan okullar

Ekli dosyalar

• IMG_5956.PNG
    IMG_5956.PNG
    106.3 KB · Görüntüleme: 225
  • IMG_5957.PNG
    IMG_5957.PNG
    110.4 KB · Görüntüleme: 196
Hocalarım kılavuzda 1.aşama atamada sadece kendi bulunduğumuz ilçeden 25 terch yapabilirsiniz diyo yani 1.aşamada başka ilçeden bir okul yazamıyoruz öyle değil mi?

nasıl oluyor ? Bende 2 Tane görünüyor
ÇANKAYA 973788 Anıttepe Anadolu Lisesi 1
ÇANKAYA 757962 Hasan Ali Yücel Sosyal Bilimler Lisesi 1

Ben mi yanlış yorumluyorum, yanlış mı anladım, bu okullarda bilişim teknolojileri öğretmeni yok mu? Madem bu okullarda boşluk var ise neden il dışı atamalara açılmıyor? Yıllardır Ankara merkez için il dışı tayin için bekliyorum bu sene 150 puan ile tercih bile yapamadım, 2-3 okul açıldı.

Hocam çoğu okul yeni norma girdi ve sınırda hep gelen ogretmenin seneye norm fazlasi olma ihtimali fazla

tercihleri
Ben mi yanlış yorumluyorum, yanlış mı anladım, bu okullarda bilişim teknolojileri öğretmeni yok mu? Madem bu okullarda boşluk var ise neden il dışı atamalara açılmıyor? Yıllardır Ankara merkez için il dışı tayin için bekliyorum bu sene 150 puan ile tercih bile yapamadım, 2-3 okul açıldı.
2017 yılı norm güncellemeleri yeni yapıldı. Açık olan normlara önce norm fazlası olan öğretmenlerin yerleştirilmeleri daha mantıklı.
Yani yazın görünen okullar 2016 yılı norm güncellemeleri ardından yapılan çeşitli atamalardan sonra kalanlar idi. Bu sene de öyle olur.

Bende norm fazlası oldu tercih yapmasam okulumda kalabilir miyim yoksa resen atamamı yaparlar?

Resen atamada anladığım kadarıyla boş okul sayısından daha çok norm fazlası öğretmen var. Bu öğretmenleri resen atarken hizmet puanı düşükten mi başlayarak atayacaklar yüksekten mi. Bilgisi olan var mı?

Geri