2017 Ankara Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü
Norm fazlası ataması yapılanlar yeni görev yerinde başlayıp tercihte bulunabilir. İzmir'de okullara yazı geldi, göreve başlayıp tercihte bulunulabilir diye, fakat özrü bulunan ilçede boş norm olsa zaten oraya tercihte bulunup ataması yapılırdı???
İzmir e yazı bugün mü geldi hocam?
Ankara da böyle bir durum yok henüz.
İlişik kesebilsek iyi olur.

ekte var yazı bugün geldi

Ekli dosyalar

• atama.png
    atama.png
    41.4 KB · Görüntüleme: 85
Duyumlar pek olumlu degil.
Bakanlığın ve valiliğin karşı çıktığı noktalar var.

İşi ancak dava çözecek gibi.

Bugün ayrılma ve başlama işlemlerini yaptım ben.
Mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapacağım.
Ancak anlamadığım şey, Mazerete bağlı yer değişikliği başvurusu yapacağım deyip, ilişik kesip başvuru yapmayanlar ne olacak:)
Tekrar eski okuluna gönderip 19 ocakta mi gel diyecekler?
Çok saçma bir süreç oldu bence

Arkadaşlar Ankara'da hangi okullar açık, eş durumu tayin ekranını görebilen varsa paylaşabilir mi? Özellikle Etimesgut, Sincan varsa olabilir.

Yarıyıl tatilinde ilişik kesilip yeni okula başlanacak, eski okulunuz ihtiyacım var deyip sizi görevlendirme isteyecek, Ankara valisi talimat vermiş, Haziran’a kadar ihtiyaç dilekçesi doğrultusunda görevlendirmeler olabilir diye, ayrıca resen atanan kişi süre şartı olmaksızın her tayine başvurabiliyyormuş, şu anki tek sıkıntı özür grubu tarihleri bize uymuyor

Bu konuyla ilgili bir gelişme varmı hocam?

İlişiğimi keserken görevlendirme dilekçesi de yazacağız hcm, gerisi nasip artık, umarım sıkıntı çıkmaz

Evet ben resen atandım hem de bana meslek lisesi tercih ettirmemelerine rağmen bir meslek lisesine resen atandım. Herkesi mağdur ettiler. Şimdi de biz yaptık oldu modundalar. Bu kadar insanın ahını alıp da vicdanları nasıl rahat ediyor anlayamıyorum.
Mrb arkadaşlar
Teknik öğretmenlerden tercih disi veya tecih yapmayanlarin resen ataması olan oldu mu?

Son düzenleme:
İl İçi Aile Birliği Mazeretine Bağlı Çankaya ve Yenimahalle' de açılan okullar:

Kurum Kodu - Kurum Adı
9699150 (Muhtemel Boşalacak) - ÇANKAYA-Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
8794100 (Muhtemel Boşalacak) - ÇANKAYA-Talatpaşa Ortaokulu
2230500 (Muhtemel Boşalacak) - YENİMAHALLE-Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1232390 YENİMAHALLE-Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1231810 YENİMAHALLE-Yenimahalle Şehit Mehmet Şengül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Görüştük hocam.
Benim yazıma “iptal “ talep ettiğim için red verilmiş.
Yeniden yazı yazdık. İçerikte iptal degil, ihtiyaç nedeni ile yaz tatilinde ilişik kesilmesi var. Bu yazıya ne cevap gelecek bekleyip göreceğiz.
Kesin konusmak istemiyorum.

Arkadaşlar bu yazıya il mem olumlu yazı gönderiyor bilginiz olsun.

Şayet okulunuz uzerinizdeki ders saatini ve ihtiyaç olduğunu bildiren bir yazı gonderdi ise ilişiğinizi ders yılı sonunda yapabiliyorsunuz.

Vali sadece 2. dönem için eski okuluna görevlendirme yapılabilir demişti. Sene sonuna kadar ilişik kesmemenin espirisi nedir acaba? Mayıstaki norm güncellenmesinde tekrar norma girenler olur. Ne olacak bu durumda?

Mayıs ta norm güncellemesi yok hocam. Ekim de norm güncelleniyor diye biliyorum.

Geri