2017 Ankara Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü

bilöğretmen79

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bugün norm fazlası olanlar için atama başlayacak arkadaşlar.Herkes kendi ilçesini görebildiği için diğer ilçelerle ilgili paylaşımları buradan yapsak iyi olur diye düşünüyorum.Ben sadece Sincan’ı görebileceğim ancak Yeninahalle ve Etimesgut da hangi okullar açık onları yazarsanız çok sevinirim. Ona göre tercih yapacağım...

Aynı durumdayım. Sistemin açılmasını bekliyorum. Herkes kendi ilçesi ile ilgili bilgi verirse güzel olur.

Sistem açıldı mı? Ben hala açılmamış olarak görüyorum, bir yerlerde yanlış mı yapıyorum?ankbis e giriyorum. Gelen yazıda başvuru işlemleri modülü diyor, sadece norm fazlası atama duyurusu var

Henüz açılmadı. Ben Etimesgut ve Yenimalle tercihi yapmayı istiyorum o yüzden öncelikle onu öğrenmem lazım. Eğer açık yoksa Sincan yapacağım.Akşamı bulacak galiba

Ama tercihler bugün başlayacak diyor Ben sınıfçıyım hiç bir yerde şansım olmaz da yine de bekliyorum

hocam az önce açılmıştı şimdi hata veriyor. kişisel işlemler > öğretmenlerin zorunlu yer değiştirme işlemleri > tercih işlemlerim

sincan böte.png sincan okulları

Geri