2016000278 - Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanım) Kursu

Kodla Büyü

silav

Site Gezgini
Merhaba hocalarım
Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanım) Kursu'na (Erzurum - Aziziye) kursiyer olarak alınmışım. Bu kursa daha önce katılan varsa bilgilendirebilir mi?
Kurs yoğun geçiyor mu? Günlük kaç saat oluyor? Bilgisayar, Tablet vs götürelim mi?
Enstitü nasıl yemekleri falan iyi mi?
Cevaplarınızı için şimdiden teşekkürler..

Hocam kurs merkezi imkanları ve yemekleri güzel memnun kalacağınıza inanıyorum. 2 - 3 bilgisayar labı vardı ama bence bilgisayarınızı götürün. Kendi bilgisayarınıza da Pardus kurup daha sonrada kullanmak isteyebilirsiniz.(inşallah:) Kursun içeriği ve yoğunluğu biraz da size bağlı. Milli işletim sistemimize sahip çıkma konusunda irade gösterirseniz doyurucu ve yoğun bir kurs olabilir. Önyargılı tipik burdan bişey çıkmaz yaklaşımı olan kursiyerler için biraz daha "rahat" geçebilir. Kurs merkezine yakın mesafece kaplıcalar var orayada gitmek isteyebilirsiniz ona göre eşya götürürseniz pişman olmazsınız. Güzel ve faydalı bir eğitim diliyorum, iyi dersler!..

uyelik269' Alıntı:
Hocam kurs merkezi imkanları ve yemekleri güzel memnun kalacağınıza inanıyorum. 2 - 3 bilgisayar labı vardı ama bence bilgisayarınızı götürün. Kendi bilgisayarınıza da Pardus kurup daha sonrada kullanmak isteyebilirsiniz.(inşallah:) Kursun içeriği ve yoğunluğu biraz da size bağlı. Milli işletim sistemimize sahip çıkma konusunda irade gösterirseniz doyurucu ve yoğun bir kurs olabilir. Önyargılı tipik burdan bişey çıkmaz yaklaşımı olan kursiyerler için biraz daha "rahat" geçebilir. Kurs merkezine yakın mesafece kaplıcalar var orayada gitmek isteyebilirsiniz ona göre eşya götürürseniz pişman olmazsınız. Güzel ve faydalı bir eğitim diliyorum, iyi dersler!..

Teşekkür ederim hocam bende pardus zaten kurulu eminim kursun çok faydası olacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende katılıyorum vu kursa, Aziziye ulaşım nasil oluyor arkadaşlar daha önce gidenler yardımcı olabilir mi, Erzurum otogarindan Aziziyeye gidecem?

bilisimci61' Alıntı:
Bende katılıyorum vu kursa, Aziziye ulaşım nasil oluyor arkadaşlar daha önce gidenler yardımcı olabilir mi, Erzurum otogarindan Aziziyeye gidecem?

Ben de ilk defa gideceğim kendi aracımla gitmeyi planlıyorum ama daha karar veremedim. Otobüsle gidilirse de Erzurumla Aziziye arası çok uzak değil muhtemelen belli zaman aralıklarında dolmuş seferleri oluyordur.

nisanın son haftası erzuruma hizmet içi eğitime gittim ulaşım otogardan şehir merkezine her otobüs firmasının ücretsiz servisiyle merkeze geldikten sonra ılıca otobüslerine bindiğinde hizmet içi dediğinde çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorsun hizmet içinin yemeklere çok iyi değil sadece yemek için yiyorsun :)
iki kere gezi yapılıyor birinci erzurum şehir turu başka bir günde tortum şelalesine gidiyorsun sonunda balık yiyorsun tabi istersen

Geri