2016 Özür Durumu Tayini?

Kodla Büyü
okulda değilim mebbis e de girdim ikgm ye de ama hala bir hareketlilik yok. başvuru eklanı yok ikgm genellikle liste yayınlıyordu öncesinde ama o da yok

inikat' Alıntı:
okulda değilim mebbis e de girdim ikgm ye de ama hala bir hareketlilik yok. başvuru eklanı yok ikgm genellikle liste yayınlıyordu öncesinde ama o da yok
Hocam, liste derken aydınlat bizi lütfen...

zulfikar1985' Alıntı:
inikat' Alıntı:
Hocam, liste derken aydınlat bizi lütfen...

ikgm excel formatında okul listesi yayınlar normalde. açık ve muhtemel boşalacak kadro listesi olur tüm branş ve il-ilçe okul listesi olarak.

ağustos özür atamalarında kontenjanları gece 12 ye doğru açmışlardı diye hatırlıyorum , o yüzden şu anda da açılmamasına şaşırmadım, bekleyelim arkadaşlar. herkese hayırlı olsun.

Mümkün olursa ben İzmir'i rica ediyorum arkadaşlar...

Özür grubunda sıralama nasıldır? Önce il içi özrü mü yoksa il dışı özrü mü işletilir?

Hocalarım diyelim ki tuttular eşimi 41 den benim okulumun bulunduğu yerden farklı bir ilçeye verdiler. Ağustos döneminde tekrar eş durumu isteyebiliyor muyuz yoksa 1 yıl mı beklemek durumundayız? Bir diğer olasılıkla mayısta ben farklı bir ilçeye il içi tayin istedim. Ağustosta eşim eş durumundan il içine başvurabilir mi yoksa 1 yıl beklemek zorunda mı kalırız? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

İzmir'in durumu çok kötü, il içi için ciddi anlamda umutsuzluğa yöneltti beni :cry:

İzmir torbalı daki meslek liseleri hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Geri