2016 Ocak fatih projesi bt rehberliği görevi EKLER dahil.

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Muğla'da görevlendirmeler başlamış. Okulumuza gelen yazı.
ve
BOŞ BTR başvuru formu yeni formatında.

Ekli dosyalar

• 2015-2016 BTR ikinci Dönem Görevlendirme.rar
    3.2 MB · Görüntüleme: 656
  • BTR Başvuru Formu(2010 uyumlu) BOŞ.rar
    13.3 KB · Görüntüleme: 319
Hocam görevlendirmelerin nasıl yapılacağı hakkında bir duyum aldınız mı?
8 şubeden az okullar, ilkokul ortaokul aynı binada olanlar vs..

arkadaşlar ben Konya'dayım formu doldurdum bizde şube sayısından tutun girdiğiniz ders saatine kadar bilgileri istediler. Formun alında ders saati ve şube sayısı bilgileri istendi. Anlaşılan ders saati 21 altı olanları başka okullarda görevlendirecekler

acaba akıllı tahtalar takılan ama evrak üzerinde daha işlemi bitmeyen okullara görevlendirme yapılacak mı?

ay51' Alıntı:
arkadaşlar ben Konya'dayım formu doldurdum bizde şube sayısından tutun girdiğiniz ders saatine kadar bilgileri istediler. Formun alında ders saati ve şube sayısı bilgileri istendi. Anlaşılan ders saati 21 altı olanları başka okullarda görevlendirecekler
21 saatten fazla olanlara görev verilmeyecek ondan olabilir hocam

hocam yanlışı var sanırım 21 saatten fazla olanlara da görev verilecek. 21 saati altı olanlara okulda boş oturacaklarına gitsin ihtiyaç olan okullarda görev yapsınlar

Hocam ben kendi adıma söyleyeyim boş oturmuyorum.. İnanın okulda irili ufaklı o kadar çok iş oluyor ki.. 23 etkileşimli tahta+205 tablet pc+yaklaşık 10 adet masaüstü pc.. bunlardan her hafta birisi bozuluyor.. kimisi yazılım kaynaklı kimisi donanım kaynaklı.. şu anda da eba e-kurs tercihleri, şifre verme, ortak sınavlar için öğrenci karma listesi, dyned gibi işlerle uğraşıyorum.. diğer angarya işleri buraya yazmadım bile.. sevgilerimle..

Yazıda ders saati 21 saat ve fazla olanlar kendi okullarında Fatih varsa görevlendirilecek

8 derslik olayına Muğla'da değinmemişler.

islif hocamın dediği kurulum yapılmış ama teslim alınmamış olayını, başvuruları değerlendiren İl Fatih koordintörlerine sormak gerek, çünkü dönem içinde teslim alma işlemi gerçekleşebilir.

ercinc98' Alıntı:
Yazıda ders saati 21 saat ve fazla olanlar kendi okullarında Fatih varsa görevlendirilecek

8 derslik olayına Muğla'da değinmemişler.

islif hocamın dediği kurulum yapılmış ama teslim alınmamış olayını, başvuruları değerlendiren İl Fatih koordintörlerine sormak gerek, çünkü dönem içinde teslim alma işlemi gerçekleşebilir.
Teşekkürler ercin98. Duyuru çıkmadan ulaşmaya çalışalım bari..

okulunda 22 saat dersin var ancak ilçede alt yapı ve tablet dağıtılan okullar dolmadan kendi okuluna görevlendirme olur mu?

hakansia' Alıntı:
okulunda 22 saat dersin var ancak ilçede alt yapı ve tablet dağıtılan okullar dolmadan kendi okuluna görevlendirme olur mu?
Fatih Projesi BTR görevlendirme yazısı - SAYFA 1 3. MADDE de 21 saatten fazla görevi olan öğretmenlere okulu dışında Fatih Projesi BTR verilmeyecektir. diyor.

dengem' Alıntı:
Hocam ben kendi adıma söyleyeyim boş oturmuyorum.. İnanın okulda irili ufaklı o kadar çok iş oluyor ki.. 23 etkileşimli tahta+205 tablet pc+yaklaşık 10 adet masaüstü pc.. bunlardan her hafta birisi bozuluyor.. kimisi yazılım kaynaklı kimisi donanım kaynaklı.. şu anda da eba e-kurs tercihleri, şifre verme, ortak sınavlar için öğrenci karma listesi, dyned gibi işlerle uğraşıyorum.. diğer angarya işleri buraya yazmadım bile.. sevgilerimle..
Aynen hocam valla aynısı. Tüm zamanım dolu. Tam iş bitecek gibi oluyor derken koridorun ucundan birisi çıkıp geliyor. Hocamm.....
İlk başlarda çok sinir oluyordum. Artık iyice normal gelmeye başladı. 2 dakika birisi gelmese şaşkınlık içerisinde kalıyorum. o da 2 dakika. Zaten 3. dakikada birisi geliyor.

sertokus' Alıntı:
dengem' Alıntı:
Aynen hocam valla aynısı. Tüm zamanım dolu. Tam iş bitecek gibi oluyor derken koridorun ucundan birisi çıkıp geliyor. Hocamm.....
İlk başlarda çok sinir oluyordum. Artık iyice normal gelmeye başladı. 2 dakika birisi gelmese şaşkınlık içerisinde kalıyorum. o da 2 dakika. Zaten 3. dakikada birisi geliyor.
2 ortaokulda dersim var (birinde 12 saat diğerinde 4 saat) ve Bir lisede (keşke tabletler olmasa) Fatih projesi ile uğraşıp, haftada 3 yarım gün (sabahtan öğleye) İlçe MEM'deyim. Ve hâlâ senden iyisi yok diyenler var. @sertokus hocamın dediği gibi bu normal geliyor artık.

Geri