2016 izmir il dışı puanları yazalım

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar zaten 7 okul var böteciler için tercih edecek arkadaşlar puanlarını yazarlarsa iyi olur. boşa tercih yapılmaz ve heveslenilmez en azından. ben umutsuzca 122 puanla hepsini yazacam :( :(
selçuk kemalpaşa bayındır bergama kınık sıralamamda :( :(

izmir istiyordum ama inanılmaz bir hayal kırıklıgı içerisindeyim. Tercih yapamayabilirim. Meslekten soğudum.

Arkadaşlar tercihlerimizi ve okulları yazarak bir liste oluşturalım.

pawofeagle (122) / selçuk / kemalpaşa / bayındır / bergama / kınık
artemisem (133) / kınık / bergama

Kazım Dirik Bayındır merkez, Zeytinova ise beldesi...

Ödemiş Zübeyde Hanım'daki kadro uzun süredir bir türlü dolamadı. Öğretmen bulunamıyor gibi bir durum var...

Torbalı'da genel olarak meslek lisesi öğrenci profili sıkıntılı...

Sorusu olan varsa buradan ya da özelden sorabilir. Gördükçe yardımcı olurum...

Gecen yil 35 kontenjan vardi bursadan 50 tane bu yil izmir 9 bursa 7. Izmiri 1 puan ile kacirmistim 111 ile bursaya atandim.izmir merkez ilceleri yazmistim 17 tane 2 tanede bursa yazmistim. Gecen yil odemis bos kalmisti 1 tane okul. Kimse istememis.

izmir meb son bir kaç sene kontenjanların çoğunu açıyor ve açtıkları okullar doluyor.geçen sene sınıf öğretmenliğinde bile baya okul açtı ildışına . diğer bölümlerde emekli olacak potansiyelde çok öğretmen var fakat bilişimde normlar doldukça açılacak yer kalmıyor.izmire gelmek isteyenler iyi kötü demeden yazsın.ben geçen sene geldim uzak bir ilçeye gelir gelmez norm fazlası oldum.ve norm fazlası atamasında merkezi bi meslek lisesine geçtim.yakında izmirde ilçe içinde yer değiştirecek okul kalmıyacak...

açılan yerler izmir değil. dış ilçeler hepsi...
kemalpaşadaki okulu bilmiyorum ama kemalpaşada görev yapıp bornovadan gidiş geliş yapan çok.

izmir yazacak hocalarım puanlarımızı yazarsak fikir sahibi oluru zaten yedi okul var herkes belirlemiştir nereleri yazacağını

Ben kimseyle konuşmadım açıkcası eşim istiyor diye düşünüyorum benim yerimde gayet iyi :)
Puanım 140

Selçuk küçük bir yer.doğalgaz yok,izmire 80 km mesafede tren ve dolmuşla 1 saat,Kuşadasına 15 km turistik bi yer yazın çok kalabalık, son zamanlarda göç almaya başladı ev fiyatları son birkaç senede çok arttı ,, ( izban gelecek ve yuksek okul acilacak diyerek yükselmiş fiyatlar ), Kuşadası ve Torbalı'da çok daha uygun fiyatlarla evler mevcut selcukda satılamıyor zaten bu fiyatlara, bende ev alayım demiştim ama çok yüksek vazgeçtim almaktan, kiralar 700 800 civari..
Kötünün iyisi şu seçeneklerde selçuk,
Bayındır daha gelişmemiş bi yer fakat Bayındırdaki memurların çoğu Tire'den git gel yapar Tire güzel bi yer evler doğalgazli nispeten daha ucuz eğitimi iyi ,,Tire'den git gel yapılacak mesafede ise açılan okullar Bayındır yazılır,
Torbalı izmire yarım saat sanayisi çok gelişmiş çok göç alan evlerin çok ucuz olduğu Doğu Güneydoğu yoğunlukta insanların yaşadığı yer izmire ulaşımı kolay

İzban : izmir'de kuzeyden güney yönünde tren hattı.. ulaşımı rahatlatıyor trafik sorunu olmuyor. Aliağadan Torbalı tepeköy kadar şuan aktif.. çalışmalar devam ediyor 1 sene içersinde selçuk'a da gelecek diyorlar...

selçuk hakkında sormak istedikleriniz varsa cevaplarım...

yamandogan hocam bilgileriniz için tşk ederim

fantasio hocam şu anda nerde çalışıyorsunuz

Torbalı piri reis mesleki ve teknik Anadolu lisesini yazıp yazmama arasında gidip geliyorum,puan 164.yazacaklar yazsınlar,olmaz demeyin şansınızı deneyin!ben yazmaya bilirim

Bugün yazdım Kemalpaşa'daki yerleri. İlginçtir ki ilk defa çıkmasa da olur diyorum. Sanırım zamanla alışıyorum İstanbul'a

Geri