-----2016 İL DIŞI SAMSUN TERCİH-----

Kodla Büyü
Kesin olmamakla birlikte 144 puanla merkez ilçeleri düşünüyorum. Fakat yaparsam yine yazarım başlığa

72 ve 108 puanı olan hocalar merkezde pek şansınız yok ama Havza Vezirköprü gibi ilçelerde bir kaç yıl kalarak gelebilirsiniz...144 puan biraz daha şanslısınız merkezde yeni açılan okullar olabiliyor :+1:

betty' Alıntı:
72 ve 108 paunı olan hocalarım merkezde pek şansınız yok ama Havza Vezirköprü gibi ilçelerde bir kaç yıl kalarak gelebilirsiniz...144 puan biraz daha şanslısınız :+1:

hocam bidaha tekrarlıyorum. herhangi bir yer dedim :wink:

fatih5506' Alıntı:
betty' Alıntı:
72 ve 108 paunı olan hocalarım merkezde pek şansınız yok ama Havza Vezirköprü gibi ilçelerde bir kaç yıl kalarak gelebilirsiniz...144 puan biraz daha şanslısınız :+1:

hocam bidaha tekrarlıyorum. herhangi bir yer dedim :wink:
o zaman hocam size bir yer tavsiye edeyim herkesin pek tercih etmediği :) havza-belalan yada cakıralan yibo lojmanı vardır bekar öğretmenler için para biriktirme yeri :))

betty' Alıntı:
o zaman hocam size bir yer tavsiye edeyim herkesin pek tercih etmediği :) havza-belalan yada cakıralan yibo lojmanı vardır bekar öğretmenler için para biriktirme yeri :))

hocam belalan a şubatta atama yapıldı :) evliyim ama çakıralan yiboda olur yani :D

fatih5506' Alıntı:
hocam belalan a şubatta atama yapıldı :) evliyim ama çakıralan yiboda olur yani :D

olur olur da hocam. bu sene il içi çok az açıldı. il dışı il içi paralel gidiyor. bu durum sıkıntı çıkarıyor. :?:

belalan, çakıralan buralar norm dolu arkadaşlar, şuan havza da sadece Fen Lisesi açık 6 saat seçmeli seçip açtılar. İl içi dolar mı bilmem.

alibaly' Alıntı:
belalan, çakıralan buralar norm dolu arkadaşlar, şuan havza da sadece Fen Lisesi açık 6 saat seçmeli seçip açtılar. İl içi dolar mı bilmem.

peki hocam il dışı il içine paralel mi olur fazla mı olur eksik mi olur. il içinden sonra il dışıdan ne umalım.

fatih5506' Alıntı:
alibaly' Alıntı:

peki hocam il dışı il içine paralel mi olur fazla mı olur eksik mi olur. il içinden sonra il dışıdan ne umalım.

il içiyle paralel olur hatta dahada az açık gösterebilirler, samsun da artık öğretmen açığı zor bulunur hocam sadece vezirköprü sürekli açık kalır :)

Samsun mem in sayfasinda muhtemel boş olan yerler-branşlar duyurusu vardi. İlgilenenler bakabilir.

alibaly' Alıntı:
fatih5506' Alıntı:
alibaly' Alıntı:

il içiyle paralel olur hatta dahada az açık gösterebilirler, samsun da artık öğretmen açığı zor bulunur hocam sadece vezirköprü sürekli açık kalır :)

kodlamanın ekmeğini bu yıl yiyemeceğiz desene :)

aydınDr' Alıntı:
Samsun mem in sayfasinda muhtemel boş olan yerler-branşlar duyurusu vardi. İlgilenenler bakabilir.

il içi için yayınladıklarını mı diyosun hocam?

hocam vezirköprü merkezde dolu. ben 109 puanla samsun ve bafra merkezi istedim il içinden. açık olan 4 tane yer var zaten. sadece 1 okulda 2. sıradayım. Canik Emrullah Efendi. Oraya da 1. sıradaki arkadaş atanmazsa ancak gidiyorum

ebediyen' Alıntı:
hocam vezirköprü merkezde dolu. ben 109 puanla samsun ve bafra merkezi istedim il içinden. açık olan 4 tane yer var zaten. sadece 1 okulda 2. sıradayım. Canik Emrullah Efendi. Oraya da 1. sıradaki arkadaş atanmazsa ancak gidiyorum

sıra varmı ki hocam. nerden görüyoruz sıramızı?

sıraları görebiliyoruz hocam. İdarenin mebbis şifresiyle giriş yapıldıktan sonra hangi okulda kaçıncı sıradasınız görebiliyorsunuz.

Mebbis den sıra şöyle öğreniliyor arkadaşlar

1.Kurum kodu ve şifre ile giriş yapılıyor.
2.Atama Modülü(Kadrolu Öğretmen) -> Açılan sayfadan Tamam diyoruz.
3.Gelen sayfadan Raor Al
4.Rapor seçim sayfasından ATO07001_2 İliçi Sıra Tayin Listesi (Çarşaf Liste, Ada Göre Sıralı)
5.Branşınızı seçip Tamam diyoruz.
Sıralamada kaçıncısınız kaç kişi başvurmuş gözüküyor.

cepola' Alıntı:
Mebbis den sıra şöyle öğreniliyor arkadaşlar

1.Kurum kodu ve şifre ile giriş yapılıyor.
2.Atama Modülü(Kadrolu Öğretmen) -> Açılan sayfadan Tamam diyoruz.
3.Gelen sayfadan Raor Al
4.Rapor seçim sayfasından ATO07001_2 İliçi Sıra Tayin Listesi (Çarşaf Liste, Ada Göre Sıralı)
5.Branşınızı seçip Tamam diyoruz.
Sıralamada kaçıncısınız kaç kişi başvurmuş gözüküyor.

bu sistem il dışındada çalışır mı?

Trabzondan isteyeceğim ama bulunduğum okul açılan okullardan daha iyi, zor bir karar olacak benim için. Halk eğitimleri yazma ihtimalim var, yazmaya karar vermedim henüz.

SAMSUN ALAÇAM 727635 Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu
SAMSUN ASARCIK 229561 Halk Eğitim Merkezi
SAMSUN AYVACIK 347295 Ayvacık Çok Programlı Anadolu Lisesi
SAMSUN AYVACIK 270289 Halk Eğitim Merkezi
SAMSUN HAVZA 730290 Çiftlik Naciye Öngel Ortaokulu
SAMSUN HAVZA 760156 Havza Fen Lisesi
SAMSUN LADİK 752343 Ladik İmam Hatip Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731280 Beşpınar Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731268 Habibfakı Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 196662 Halk Eğitim Merkezi
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731264 Mezraa Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731257 Narlısaray Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731256 Oymaağaç Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731252 Paşaköy Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731247 Sarıdibek Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731245 Tepeören Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731244 Yağınözü Ortaokulu
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 731243 Yukarınarlı Ortaokulu

Bende istanbuldan Samsun'u yazmayı düşünüyorum gidiş geliş yapabileceğim yerler düşünüyorum asarcık ya da ayvacık Vezirköprü'de uzak . Samsun'un kaderi bu dışardan gelen genelde kotu okula mahkum biraz bekleyip il ici sıraya girilmeksin

chaos' Alıntı:
Bende istanbuldan Samsun'u yazmayı düşünüyorum gidiş geliş yapabileceğim yerler düşünüyorum asarcık ya da ayvacık Vezirköprü'de uzak . Samsun'un kaderi bu dışardan gelen genelde kotu okula mahkum biraz bekleyip il ici sıraya girilmeksin

puanın kaç hocam.

Geri