2016 il dısı istanbul isteyecekler bu başlık altında toplana

Kodla Büyü

bilişim21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2016 il dısı istanbul iste
yecekler bu başlık altında toplanalım arkadaslar

ANADOLU--AVRUPA?

PUANLAR?

HAZİRAN..PUANIM = 74 OLACAK

Hocam doguda görev yapmayan bilemez neler yaşadım 3 senedir. Üstüne bu tehdit mektupları çıktı

doğrudur hocam ben batıdayım ama iple çekmeye başladım tayin dönemini büyük salaklık etmişim hanımın memleketine yakın bi yere gelerek bir gün dayısı öbür gün halası bir gün dıdısının dıdısı anası babası zaten mekik dokuyor okul olsaydı dedim keşke bugün :x

yusufcuk51' Alıntı:
doğrudur hocam ben batıdayım ama iple çekmeye başladım tayin dönemini büyük salaklık etmişim hanımın memleketine yakın bi yere gelerek bir gün dayısı öbür gün halası bir gün dıdısının dıdısı anası babası zaten mekik dokuyor okul olsaydı dedim keşke bugün :x
direkt hanımköye değil de ona yakın komşu bir ile yerleşmek daha mantıklı :D

dengem' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
direkt hanımköye değil de ona yakın komşu bir ile yerleşmek daha mantıklı :D
valla hocam direkt değil arada 40 km var ama az olmuş bi 10 katına çıkarmayı düşünüyorum ildışı tayinle :)

bilişim21' Alıntı:
Eger mayın yüzünden 3. Senemde de ölmezsem açarım hocam.

Allah esirgesin hocam. Görev hayatına Yüksekova'da başlayan birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum. Yine de çok erken bir konu olduğunu değiştirmiyor bu. Tez zamanda gönlünüze göre bir tayin olması dileğiyle, selamlar...

Hocalarım merak etmeyin, tayin açılsın hepiniz istanbul'a gelirsiniz. Okullar boş bile kalıyor. Kasmayın kendinizi, şöyle düşünün istanbul cepte daha iyi nerelere gidebilir. Sırf küçükçekmece'de 20-30 tane bilişim açığı var. 1200 btr okuluna yalnız 300 görevlendirme oldu. bu rakamlar içinizi rahatlatmıştır umarım...

60 civarı puanım olacak eş durumundan yazmayı düşünüyorum silivri tarafını

Boş var ama il dışına açmıyorlar çoğunu...

Acilanlarda sıkıntılı okullar oluyor bildiğiniz gibi.

Hocam geçen sene seçim var diye açmışlardı hepsini. Bu senede referandum olabilir. Buyuzden açacaklarını düşünüyorum

bende 65 puan tef öncelik avrupa yakası sizce meslek lisesi gelirmi hocalarım..

bende 65 puan tef öncelik avrupa yakası sizce meslek lisesi gelirmi hocalarım..

Geri